اخبار اقتصادی

۱۶ روستای پلدختر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: ۱۶ روستای پلدختر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

کرم گودرزی در بازدید از روند اجرایی پروژه گازرسانی به روستاهای افرینه و باغ گل گل، اظهار کرد: با بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به محور افرینه زیودار ۱۶ روستا دیگر از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: ضمن اینکه سه روستای محور باغ گل گل نیز که عملیات اجرایی آن آغاز گردیده تا هفته دولت سال جاری از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان در خصوص مشخصات پروژه افرینه، خاطرنشان کرد: در این پروژه ۳۰ کیلومتر خط تغذیه فلزی در مناطق سخت و صعب‌العبور و شش کیلومتر شبکه پلی‌اتیلن اجرا شده و با در دست ساخت بودن چهار ایستگاه تقلیل فشار TBS، دارای پیشرفت فیزیکی بالاتر از ۸۹ درصد بوده که متأسفانه معارضین محلی و توقف چندین باره طرح در دو نقطه از مسیر عامل اصلی تأخیر در اتمام و بهره‌برداری از پروژه بوده است.

گودرزی با تأکید بر اینکه عمده تلاش ما در سال جاری معطوف به تسریع در پروژه‌های گازرسانی روستایی است، اضافه کرد: روند اجرای پروژه گازرسانی افرینه با مشکل معارض همراه بود که با پیگیری‌های انجام شده این مشکل برطرف شده و امید می‌رود که با همکاری مردم و مسئولین این پروژه در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد.

کاظمی نماینده مردم پلدختر مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید از زحمات و اقدامات مجموعه شرکت گاز لرستان در زمینه توسعه گازرسانی و خدمات‌دهی تشکر و قدردانی کرد.

وی با اعلام آمادگی خود برای هرگونه مساعدت با شرکت گاز استان جهت تسریع در روند خدمت‌رسانی اظهار کرد: بایستی از تمامی فرصت‌ها برای ارائه خدمت به مردم استفاده نماییم و با همدلی و تلاش مضاعف مشکلات موجود را شناسایی و مرتفع نماییم تا مردم شریف بتوانند از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا