ترفند هاگوشی موبایل

نحوه یافتن برنامه های نصب شده در اندروید

ما در این مقاله با نام ” نحوه یافتن برنامه های نصب شده در اندروید ” به دنبال این موضوع هستیم. این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید باشد و می توانید با استفاده از آن متوجه شوید که چگونه برنامه های نصب شده در اندروید خود را می توانید، مشاهده کنید. با ما همراه باشید تا با استفاده از مراحل پله ای این روش را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

زمان مورد نیاز: 10 دقیقه.

آموزش نحوه یافتن برنامه های نصب شده در Android

 1. تنظیمات Android خود را باز کنید

  تنظیمات اندروید خود را باز کنید. این تنظیمات به شکل یک چرخ دنده نمایش داده می شود که معمولاً در صفحه اصلی یا در کشوی برنامه ها قرار دارد.تنظیمات Android خود را باز کنید

 2. روی Apps ضربه بزنید

  به پایین حرکت کرده و روی Apps ضربه بزنید. با این کار لیستی از برنامه ها در تلفن یا تبلت شما نمایش داده می شود.
  اگر از Samsung Galaxy استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد برای مشاهده لیست برنامه ها، روی Applications و/ یا Applications Manage ضربه بزنید. روی Apps ضربه بزنید

 3. مشاهده لیست برنامه ها

  لیست برنامه ها را اصلاح کنید. اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید، می توانید فقط نوع خاصی از برنامه ها را در این لیست مشاهده کنید.
  برای مشاهده برنامه های فعال یا غیرفعال، روی پیکان به سمت پایین در بالای صفحه ضربه بزنید. برای مشاهده برنامه هایی که می توانند در Android شما اجرا شوند یا غیرفعال شده اند، روی Enabled ضربه بزنید. همچنین می توانید روی Disabled ضربه بزنید تا برنامه هایی که خاموش شده اند را مشاهده کنید.
  برای مخفی کردن برنامه های سیستم، روی سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید، و سپس روی Hide System ضربه بزنید. اکنون فقط برنامه هایی را مشاهده می کنید که با Android شما همراه نیستند.

نکته!

اگر می خواهید برنامه های جدیدی را در تلفن همراه اندرویدی خود نصب کنید و شیوه صحیح این کار را نمی دانید، پیشنهاد می کنیم مقاله “نحوه دانلود برنامه ها در اندروید” را مطالعه نمایید. در نهایت امیدواریم این مطلب برای شما مفید و متناسب با نیاز شما نوشته شده باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا