اقتصادحرفه و شغلخانوادهسرگرمی

چند مهارت مفید که می توان در ایام قرنطینه به طور آنلاین آموزش دید!

اکنون شما برای یک مدت زمان غیر قابل پیش بینی در خانه گیر افتاده اید! این موضوع بدان معنا نیست که تمام زمان خود را صرف تماشای تلویزیون و یا وقت گذراندن با افراد خانواده خود کنید. درعوض چیز های جدیدی یاد بگیرید! باور کنید یا نه چیز های زیادی وجود دارد که نمی دانید. در اینجا ما چند مهارت مفید را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در ایام قرنطینه به صورت آنلاین آن را به کار گیرید و آموزش ببینید.

1. کسب درآمد در خانه در طول قرنطینه

اگر نمی توانید در حال حاضر وظایف شغلی خود را به صورت دور کاری انجام دهید، سعی کنید با استفاده از آموزش های الکترونیک راه های دیگری را برای کسب درآمد در این بازه زمانی انتخاب کنید.

شما می توانید با یک جستجوی کوتاه مشاغلی را پیدا کنید که همواره نیروی کار برای دور کاری می پذیرند و یا به همکاری با مشاغل اینترنتی بپردازید.

2. نقاشی چهره

هنر از شما الهام می گیرد، بنابراین یک مداد و یک برگه بردارید.

متأسفانه در ابتدا نتیجه کار مانند یک کودک پیش دبستانی به نظر می رسد. اما شما می توانید به کمک آموزش های آسانی که در اینترنت در دسترس قرار گرفته است، به راحتی در این مدت زمان نقاشی را بیاموزید.

3. تهیه بستنی در 5 دقیقه

یکی دیگر از مهارت های مفید که می توانید به صورت آنلاین یاد بگیرید، درست کردن بستنی است.

شما می توانید بستنی را بدون نیاز به بستنی ساز درست کنید. تمام آنچه که شما نیاز دارید شیر، خامه، وانیل، نصف فنجان شکر، مقداری نمک، یخ و کیسه های پلاستیکی است.

کافی است تا دستور دقیق ان را از سایت های آشپزی بردارید.

4. یادگیری برخورد با یک کودک شیطان

با توجه به شرایط موجود ارام کردن کودکان بیش فعال کمی دشوار شده است.

شما می توانید با یافتن آموزش هایی صحیح و بدون توسل به تهدید ها یا فریاد زدن کودکان خود را مهار کنید.

5. یادگیری نحوه پس انداز کردن

اکنون زمانی است که بیش از هر وقت دیگری نیاز به پس انداز دارید.

بنابراین برای مدیریت حساب خود و جلوگیری از هزینه های بیهوده، می توانید به کمک راهکار های مفیدی که برای پس انداز کردن ارائه شده است به راحتی پس انداز کنید.

6. یادگیری و حل روبیک

حل روبیک

برخی از افراد فقط در عرض چند ثانیه روبیک حل می کنند، این ممکن است به معنای نبوغ آن ها باشد.

همچنین می تواند به این معنا باشد که آن ها به الگوریتم ساده ی آن دست یافته اند و هر کسی می تواند با دست یافتن به آن معمای محبوب خود را حل کند.

7. انجام مدیتیشن

هنگامی که هنوز همه روش های حفظ و کنترل روابط خانوادگی در این شرایط مفید واقع نشود، می توانید از مدیتیشن استفاده کنید تا فشار خون خود را کاهش دهید.

8. انجام مصاحبه شغلی

اگر چه ممکن است شما در گذشته با موفقیت مصاحبه کرده باشید اما اکنون همه چیز فرق کرده است.

شما می توانید به کمک راهکاره های ارائه شده در اینترنت، نکات مهم مانند مصاحبه های عملی، تهیه سوالات و تحقیق درباره سازمان و موقعیتی که دنبال می کنید را به دست آورید.

9. جذب دنبال کنندگان در رسانه های اجتماعی

راه هایی وجود دارد که شما می توانید برای حفظ و گسترش دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی برای کسب و کار های اینترنتی خود، از آن ها کمک بگیرید.

10. یادگیری حفظ روابط همسرداری

متأسفانه زمان اجباری قرنطینه شدن می تواند منجر بروز مشکلاتی برای برخی از زوج ها شود.

شاید عمیق باشد و یا نه! اما برای کنترل و قطع آن می توانید به صورت رایگان آموزش ببینید و از اختلافات بی مورد به راحتی جلوگیری کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا