اخبار اقتصادی

گسترش «خدمات خودرو در محل» سایپا با هدف تشویقِ ماندن در خانه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، از آخرین ماه سال ۱۳۹۸ و با شیوع گسترده ویروس کرونا، گروه خودروسازی سایپا همواره یکی از همراهان ستاد ملی کرونا در مقابله و کنترل شیوع این بیماری در کشور بوده است.

در این میان شرکت امدادخودرو سایپا به عنوان بازوی اصلی خدمات پس از فروش گروه سایپا در یاری‌رسانی به ستاد ملی کرونا با ارائه طرح‌های متنوع برای تشویق مردم برای در خانه ماندن تلاش کرده است.

طرح خدمات خودرو در محل گروه خودروسازی سایپا از جمله طرح‌هایی بود که توانست در برهه‌های زمانی مشخص و به خصوص در پیک‌های کرونا تا حد امکان به بهبود وضعیت کمک کند. امداد خودرو سایپا نیز در مراحل مختلف این طرح را تمدید و گستره خدمات ارائه شده در این طرح را همگام با پیک‌های کرونا بیشتر کرده است.

این روزها و در حالی که چهارمین پیک کرونا سراسر کشور را درگیر کرده است، شرکت امداد خودرو سایپا نیز با افزایش تعداد ناوگان خودرویی و موتوری این شرکت می کوشد تا مالکان خودرو را از حضور در تعمیرگاه‌ها و … منصرف کند و در عوض خدمات مورد نیاز مالکان را در محل مشتری ارائه کند.

در شرایط عادی، خدماتی که در قالب طرح‌های این چنینی ارائه می‌شد شامل خدمات سبک بوده است اما با توجه به شرایط اضطراری پیش آمده، شرکت امداد خودرو سایپا تلاش کرده است تا طیف گسترده ای از خدمات سبک و سنگین تا نصب آپشن را در محل مشتریان انجام دهد تا به این وسیله یاری گر کادر درمانی کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا باشد.

خدمات تعمیراتی، سرویس ادواری، سرویس‌های اولیه، بازدیدهای فنی، نصب آپشن، تعویض روغن، تعویض فیلتر و خدماتی نظیر تعویض تسمه تایم و… که در قالب خدمات امدادی خودرو نمی گنجد از جمله خدماتی است که امداد خودرو سایپا در این طرح به مشتریان ارائه می‌کند.

امداد خودرو سایپا همچنین کوشیده است با گنجاندن مشوق‌های مختلف، مالکان خودرو را به استفاده از خدمات خودرو در محل ترغیب کند.

اجرت و ایاب ذهاب رایگان یکی از مهم‌ترین مشوق‌های امداد خودرو سایپا در طرح خدمات خودرو در محل است، در این طرح فقط هزینه قطعات مصرفی از مشتریان دریافت می‌شود و هزینه‌ای به عنوان اجرت تعویض قطعات و ایاب و ذهاب از مالکان خودرو دریافت نخواهد شد و تمام خدمات و قطعات نصب شده مطابق با قوانین شرکت سایپا یدک تحت پوشش و تضمین شده است.

افزایش شماره‌های تماس و کاهش زمان انتظار نیز گام دیگر امداد خودرو سایپا در همراهی با ستاد ملی مقابله با کرونا بوده است. تا پیش از این فقط شماره تماس ۸۴۴۴۴-۰۲۱ امکان دریافت تماس و ثبت درخواست خدمات خودرو در محل را داشت و در حال حاضر شماره تماس ۰۹۶۵۵۰ نیز افزوده شده است تا با ۱۵۰ خط ورودی، زمان انتظار برای تماس گیرندگان به حداقل برسد به طوری که امکان پشت خط ماندن برای متقاضیان در حد صفر است.

علاوه بر اختصاص دو شماره ویژه؛ به منظور تسهیل درخواست خدمات خودرو در محل، امکان ثبت اینترنتی درخواست به نشانی اینترنتی www.emdadsaipa.ir نیز فراهم شده است.

همه این موارد و گستره خدماتی که مالکان خودروهای سایپا می‌توانند در این طرح امدادی دریافت کنند، می‌تواند مالکان را از مراجعه به تعمیرگاه‌ها و … بی نیاز کند.

در این طرح البته برای مالکان سایر خودروها نیز چاره اندیشی شده است که مالکان این خودروها می‌توانند در تماس با شماره تلفن‌های امداد خودرو سایپا از چگونگی دریافت خدمات امدادی اطلاع پیدا کنند.

هموطنان می‌توانند برای درخواست خدمات خودرو در محل، خدمات امدادی و مشاوره فنی با شماره سراسری ۰۹۶۵۵۰ و یا ۸۴۴۴۴ – ۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا بهره مند شوند.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا