اقتصادحرفه و شغل

روش های کسب درآمد از اینترنت

برای بسیاری از افراد، کسب درآمد آنلاین یا از طریق اینترنت یک رویای بزرگ است. آن ها می توانند راهی برای کسب درآمد با یک وب سایت یا بعضی دیگر از سرمایه گذاری های آنلاین پیدا کنند، می توانند شغل خود را کنار گذاشته و روی کار آفرینی متمرکز شوند و زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و سرانجام کنترل زمان و زندگی خود را به دست بگیرند.

خبر خوب این است که اکثر استراتژی های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند. مانند هر کدام از مشاغل تجاری، درآمد آنلاین شما برای رشد به زمان نیاز دارد.

اگر می خواهید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، در اینجا چند مورد از بهتربن و واقعی ترین استراتژی ها برای کسب درآمد از اینترنت را برای شما شرح می دهیم.

بیشتر بخوانید: مشاغل خانگی محبوب و پر درآمد برای خانم ها

Google Adsense

اگر از هر سایتی بازدید کنید تبلیغات Google را مشاهده می کنید. ایجاد آن ها در هر وب سایت آسان است و باعث ایجاد حجم زیادی از ترافیک می شود که می تواند سود آور باشد.

یکی از نکات جالب در مورد Google Adsense این است که تنظیم آن بسیار آسان است. اگر یک وبلاگ یا وب سایت دارید، می توانید برای ایجاد یک حساب کاربری رایگان در Google Adsense ثبت نام کنید از آنجا Google یک کد منحصر به فرد به شما می دهد تا در وب سایت خود قرار دهید. Google آن را ازآنجا دریافت می کند و نمای صفحه، ترافیک و درآمد صفحه شما را از طرف شما دنبال می کند.

کسب درآمد از طریق Google Adsense

بازاریابی وابسته

چه وب سایت مستقلی داشته باشید یا در حال کار روی یک وبلاگ هستید، می توانید به بازاریابی وابسته نگاهی بیاندازید. با بازاریابی وابسته، با برند ها و مشاغل موجود، در محتوای وب سایت خود شریک شوید. اگر به یک محصول یا خدمات اشاره می کنید، با استفاده از یک کد وابسته منحصر به فرد که هنگام ثبت نام در آن برنامه وابسته خاص دریافت کرده اید، به آن محصول یا خدمات لینک ایجاد می کنید. از آنجا، هر زمان شخصی یک محصول یا خدمات را از طریق پیوند شما خریداری کند، درآمد کسب می کنید.

بازاریابی وابسته

مشاوره

راه دیگر برای کسب درآمد از اینترنت مشاوره است. اگر در هر زمینه ای تخصص دارید، می توانید افرادی را پیدا کنید که مایل باشند برای مشاوره گرفتن در مورد اهداف شغلی یا شخصی خود هزینه پرداخت کنند. مهم نیست که حتما برای شرکت های بزرگ مشاوره بدهید.

اگر می خواهید مشاوره را شروع کنید اما مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه کارهایی انجام دهید، می توانید از طریق Clarity.fm یک حساب کاربری رایگان تنظیم کنید. این وب سایت اجازه می دهد تا هر کسی که می خواهد مشاوره ارائه دهد و یک پروفایل رایگان تنطیم کند. پس ازتظیم نمایه شما، افراد شما را پیدا می کنند و حتی هزینه ای را برای ایجاد یک جلسه پرداخت می کنند.

کسب درآمد از طریق مشاوره آنلاین

دوره های آنلاین

اگر مهارت خاصی دارید که می توانید به دیگران آموزش دهید واگر می توانید یک دوره آنلاین را راه اندازی کنید می توانید به صورت آنلاین بازاریابی کنید. می توانید دوره های آنلاین را پیدا کنید از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی نوشتن آزاد.

بیشتر افراد دوره آنلاین خود را از طریق بستری مانند Teachable.com برپا می کنند. با Teachable می توانید مطالب درسی خود را بارگذاری کرده و از ویندوز برای مدیریت مشتریان و پذیرش پرداخت استفاده کنید.

فروش کتاب

ازآن جایی که صنعت چاپ بسیار گران است، می توانید این روزها تمام مراحل نوشتن، انتشار و بازاریابی کتاب را به صورت آنلاین انجام دهید. وب سایت هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون اینکه ناشر رسمی در آن شرکت داشته باشد، کتاب خود را بارگذاری و چاپ کنید و حتی می توانید کتاب خود را در Amazon.com به فروش برسانید تا مردم بتوانند آن را در آنجا خریداری کنند.

اگر فکر می کنید می توانید کتابی بنویسید که مردم مایل به خرید آن هستند، یک راهکار هوشمندانه این کار است چراکه هزینه های راه اندازی بسیار کم بوده و شما به هر حال یک رایانه و نرم افزار پردازش کلمه در اختیار دارید.

کسب درآمد از فروش کتاب آنلاین

نوشتن آزاد

اگر مهارت نوشتن، استعداد و خلاقیت دارید، می توانید برای ایجاد محتوای آنلاین درآمد کسب کنید. یک وبلاگ نویس به نام هالی جانسون بیش از 200,000 دلار در سال برای وب سایت های دیگر محتوا ایجاد می کند. این چند برابر بالاتر از در آمدی است که از وبلاگ خود کسب می کند. تولید محتوا یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت محسوب می شود.

او نوشتن را در سال 2011 آغاز کرده است. در آن زمان او هنوز به طور تمام وقت کار می کرد اما به طور پاره وقت برای تکمیل درآمد خود محتوا ایجاد می کرد. با گذر زمان او توانست درآمد خود را دو برابر و سه برابر کند. این روزها او به طور مستقل به عنوان نویسنده بانک کار می کند و به دیگران می آموزد که از طریق دوره آنلاین خود، Earn More Writing همین کار را انجام دهند.

پست های حمایت شده

اگر وب سایت یا رسانه اجتماعی بزرگی را دنبال می کنید، می توانید با دنبال کردن پست ها، تبلیغات و حمایت های مالی، درآمد کسب کنید. اما چگونه این کار را انجام می دهند؟

اصولا شرکت ها مایل هستند برای تبلیغ محصولات و خدمات خود، به وبلاگ نویسان و تاثیر گذاران رسانه های اجتماعی روی بیاورند.

برای انجام محتوای حمایت مالی نیازی به وب سایت ندارید، با استفاده از رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام می توانید دنبال کننده های زیادی را داشته باشید. می توانید چیزهایی که به آن علاقه دارید را تبلیغ کنید این کار می تواند بسیار خوب برای شما عمل کند.

کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی

وبینارها

آیا برای نحوه کسب درآمد آنلاین به ایده های بیشتری نیاز دارید؟ استراتژی دیگر استفاده از وبینارها برای بازاریابی محصول، خدمات یا دوره شما است.

فناوری وبینار برای برگذاری سمینارها و همایش ها و یا ارائه مطالب از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از یک وبینار، شما در واقع به طور زنده، نکات و توصیه های زیادی را به صورت رایگان ارائه می دهید. از وبینارها برای بازاریابی دوره های خود در زمینه صحبت های عمومی، ازجمله Get Booked و Payed Speak استفاده می کنند.

مهم نیست که شما در حال فروش چه چیزی هستید، راه اندازی یک وبینار و جذب افراد برای ثبت نام با تبلیغات فیس بوک کار سختی نیست. اگر این کار سخت به نظر می رسد، می توانید یک وبینار رایگان در مورد نحوه ایجاد اولین وبینار خود پیدا کنید.

کسب درآمد از طریق وبینار

YouTube

یوتیوب گزینه دیگری است که امکان درآمد آنلاین را برای افراد فراهم کرده است. اگر فکر می کنید می توانید یک کانال یوتیوب با هر موضوعی برای خود داشته باشید، این کار را شروع کنید.

افسر دریایی آنتونیو سنتنو از کانال یوتیوب خود با نام Real Men ,Real Style یک میلیون دلار تجارت واقعی ساخته است. او اکنون به کارشناس مد مردان تبدیل شده است.

می توانید از طریق یوتیوب با استفاده از شبکه تبلیغاتی خود پلتفرم یا با دریافت پست های حمایت مالی، درآمد کسب کنید. اگر علاقه به فیلم برداری کردن دارید، یوتیوب می تواند یک روش جالب برای کسب درآمد از طریق اینترنت باشد.

کسب درآمد از YouTube

ایجاد یک انجمن آنلاین

با ایجاد یک انجمن آنلاین می توانید درآمد کسب کنید. اگر چه استراتژی های کسب درآمد با توجه به اهداف شما متفاوت است. برای مثال می توانید یک انجمن با یک وبلاگ ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک گروه Facebook ایجاد کرده و از نفوذ خود در آن جا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.

Flipped LifeStyle به مردم نشان می دهد که چگونه یک تجارت آنلاین ایجاد کنند و کارآفرینانی را که دنبال رویاهای مشابه هستند به هم وصل می کند. آن ها، یک جامعه انلاین برای معلمانی که به دنبال برنامه های درسی بودند داشتند. این کاملا تصادفی به نظر می رسد، اما خیلی جالب است! می توانید افراد اطراف خود را جمع کنید و گروه بسازید. اگر این موضوعی است که نسبت به آن اشتیاق دارید و می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید، ایجاد یک انجمن آنلاین چیزی است که حتما باید در نظر بگیرید.

سخن آخر

راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. ما در اینجا به موارد مهم آن اشاره کردیم.

اگر وقت، اشتیاق ومهارت خلاقانه دارید، ممکن است بتوانید یک جریان درآمد آنلاین با چند نفر ایجاد کنید. اگر به صورت آنلاین نگاه کنید، می توانید هزاران داستان موفقیت آمیز مشاهده کنید و از آن ها الهام بگیرید و استفاده کنید.

یک روز حتی می توانید داستان موفقیت خود را ایجاد کنید. اما در صورتی که تلاش کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا