ترفند هاگوشی موبایل

پیدا کردن گوشی اندروید گمشده

ما در این مقاله به شما در پیدا کردن گوشی اندروید گمشده تان کمک می کنیم. اگر گزینه Find My Device یا Find My Mobile را در Android خود فعال کردید، می توانید از نسخه آنلاین این سرویس برای ردیابی موقعیت مکانی Android خود استفاده کنید.

همچنین می توانید سابقه موقعیت مکانی Android خود را در Google Maps بررسی کنید. در ادامه به طور کامل این مفاهیم توضیح داده می شود. با ما همراه شوید.

روش 1

مرحله 1 ) وب سایت Find My Device را باز کنید. به مرورگر خود بروید و آدرس https://www.google.com/android/find را سرچ کنید.

مرحله 1 روش 1 پیدا کردن گوشی گمشده

مرحله 2 ) وارد وب سایت شوید. آدرس و رمز عبور ایمیل را برای Android که می خواهید پیدا کنید وارد کنید.

مرحله 2 روش 1 پیدا کردن گوشی گمشده

مرحله 3 ) تلفن خود را انتخاب کنید. بر روی نام تلفن خود در سمت چپ صفحه کلیک کنید. با این کار می تواند دستگاهتان را جستجو کند تا مکان Android را پیدا کنید.

مرحله 3 روش 1 پیدا کردن گوشی گمشده

مرحله 4 ) مکان تلفن خود را مرور کنید. پس از مشخص شدن مکان Android شما، روی صفحه نمایش داده می شود. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که اگر Android شما خاموش است یا اینترنت گوشی شما خاموش است، مکان آن ظاهر نمی شود.

مرحله 4 روش 1 پیدا کردن گوشی گمشده

مرحله 5 ) در صورت لزوم تلفن خود را خاموش کنید. اگر می خواهید از بازیابی اطلاعات Android خود جلوگیری کنید، می توانید با انجام موارد زیر آن را قفل کنید :
روی LOCK در سمت چپ صفحه کلیک کنید.
در صورت درخواست رمز ورود را وارد کنید.
اگر دوست دارید پیام و شماره تلفن بازیابی را وارد کنید.
وقتی از شما خواسته شد روی LOCK کلیک کنید.

مرحله 5 روش 1 پیدا کردن گوشی گمشده

روش 2

زمان مورد نیاز: 10 دقیقه.

پیدا کردن گوشی اندرویدی مفقود شده

 1. مرحله 1

  وب سایت Find My Mobile را باز کنید. به مرورگر خود بروید و آدرس https://findmymobile.samsung.com/ را سرچ کنید.مرحله 1 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 2. مرحله 2

  روی SIGN IN در وسط صفحه، کلیک کنید.مرحله 2 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 3. مرحله 3

  اطلاعات ورود به حساب خود را وارد کنید آدرس ایمیل و رمزعبور سامسونگ خود را وارد کنید.مرحله 3 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 4. مرحله 4

  کادر ” I’m not a robot ” را علامت بزنید.مرحله 4 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 5. مرحله 5

  روی SIGN IN کلیک کنید با این کار لیستی از تلفن های سامسونگ و یا تبلت های شما باز می شود. مرحله 5 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 6. مرحله 6

  سامسونگ خود را انتخاب کنید. برای انجام این کار روی تلفنی که می خواهید قفل شود، کلیک کنید. مرحله 6 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 7. مرحله 7

  مکان Samsung Galaxy را مرور کنید. پس از بارگیری موقعیت مکانی سامسونگ که در وسط صفحه نمایش داده می شود، اگر Galaxy Samsung شما یا اینترنت گوشی شما خاموش است، مکان آن ظاهر نمی شود.مرحله 7 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

 8. مرحله 8

  سامسونگ خود را قفل کنید. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند به داده های سامسونگ شما دسترسی پیدا کند، در منوی پاپ آپ LOCK MY DEVICE را کلیک کنید، سپس هرگونه دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید.
  ممکن است این گزینه را در سمت چپ صفحه پیدا کنید.
  به عنوان یک روش آخرین محافظت از داده های خود، می توانید با انتخاب آن، کلیک بر WIPE MY DEVICE و دنبال کردن دستورات روی صفحه، تلفن سامسونگ خود را پاک کنید. این باعث می شود دیگر نتوانید آن را ردیابی کنید. مرحله 8 روش 2 پیدا کردن گوشی گمشده

ما در این مقاله راه های پیدا کردن گوشی اندروید گمشده را برای شما بیان کردیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

مقالات مرتبط

شما می توانید برای مطالعه مقالات مرتبط با این مقاله بر روی نام زیر کلیک کنید :

1) نحوه یافتن برنامه های نصب شده در اندروید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا