پوست و موسلامت

روش های طبیعی برای پر پشت شدن ابرو ها

بسیاری از افراد تمایل دارند که ابرو هایی پر پشت و پهن داشته باشند. آن ها تمام روش های پزشکی را به روی ابرو های خود امتحان می کنند ولی باز هم نتیجه ای نمی گیرند. ما در این مقاله قصد داریم چند راه طبیعی و موثر را در زمینه پر پشت شدن ابرو هایتان به شما آموزش دهیم، اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارند ابرو های ضخیمی داشته باشند تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا چند راه طبیعی و موثر را در این مورد به شما آموزش دهیم.

راهکار های طبیعی برای پر پشت شدن ابرو ها

  1. استفاده از روغن کرچک
  2. استفاده از روغن نارگیل
  3. استفاده از روغن زیتون
  4. استفاده از آب پیاز
  5. استفاده از زرده تخم مرغ
  6. استفاده از ژله نفتی

1. روغن کرچک

روغن کرچک یک روش بسیار معمول و در عین حال موثر برای رشد طبیعی ابرو های شماست.
حدود 90٪ اسید ریسینولئیک در روغن کرچک موجود است

روغن کرچک حاوی حدود 90٪ اسید ریسینولئیک است و این همان اسیدی است که به رشد مو کمک می کند. روغن کرچک یک روش بسیار معمول و در عین حال موثر برای رشد طبیعی ابرو های شماست.

2. روغن نارگیل

مورد دیگری که به پرپشت شدن ابرو ها کمک می کند روغن نارگیل است. روغن نارگیل مملو از مواد مغذی ضروری، ویتامین ها و اسید های چرب است که همه آن ها باعث تحریک فولیکول های خوابیده مو و رشد سریع مو می شوند. ماساژ منظم اطراف ابرو با روغن نارگیل باعث مرطوب شدن و مرطوب ماندن محل و جلوگیری از آسیب بیشتر به موهای ظریف ابرو می شود.

3. روغن زیتون

روغن زیتون یکی دیگر از روش های عالی برای رشد طبیعی ابرو است. خاصیت مرطوب کننده و مغذی روغن زیتون باعث خنک شدن ابرو ها و جلوگیری از ریزش مو ها می شود. قابلیت های مفید روغن زیتون برای مو از شکستگی غیر ضروری جلوگیری می کند و اطمینان حاصل می کند که ابرو های شما ضخیم و خیره کننده به نظر می رسد.

علاوه بر این، مقادیر زیاد ویتامین E در روغن زیتون در سیاه ماندن موهای ابرو نیز کمک می کند و به شما این امکان را می دهد تا ابرو های شما ضخیم تر از حد واقعی به نظر برسند.

3. آب پیاز

پیاز یک داروی شگفت انگیز برای جلوگیری از ریزش مو، رشد مو و استحکام قوی تر مو می باشد.
آب پیاز می تواند به رشد بیشتر ابرو های شما کمک کند

پیاز یک داروی شگفت انگیز برای جلوگیری از ریزش مو، رشد مو و استحکام قوی تر مو می باشد. آب پیاز منبع غنی از گوگرد، سلنیوم، مواد معدنی و ویتامین های B و C است. همه این مواد مغذی برای تقویت رشد موهای ابرو بسیار خوب عمل می کنند.

به دلیل سطح پایین کلاژن، موهای ابرو ما تمایل به ریزش پیدا می کنند، با این وجود گوگرد موجود در آب پیاز به بازسازی کلاژن کمک می کند و باعث تقویت فولیکول ها می شود تا ابروهای شما ضخیم و تیره شوند.

4. استفاده از زرده تخم مرغ

موهای ابرو، از کراتین تشکیل شده و عدم تولید این پروتئین موجب ریزش ابرو ها می شود.
زرده تخم مرغ به رشد ابرو های شما کمک می کند.

موهای ابرو، از کراتین تشکیل شده و عدم تولید این پروتئین موجب ریزش ابرو ها می شود. از این رو باید برای تقویت و پر پشت شدن ابرو ها این پروتئین را به مقدار لازم به ابرو های خود برسانید. یکی از موادی که منبع عظیمی از این پروتئین می باشد زرده تخم مرغ است. شما به وسیله زرده تخم مرغ می توانید ابرو های خود را تقویت کرده و آن ها را پر پشت کنید. زرده تخم مرغ یک راه حل موثر برای رشد بهتر موهای ابرو است.

5. استفاده از ژله نفتی

همه ما به خوبی از خواص مرطوب کننده، آبرسان و مغذی بودن ژله نفتی آگاهی داریم. تحقیقات ثابت کرده اند این خواص شگفت انگیز به رشد طبیعی ابروهای شما کمک می کند. مالیدن ژله نفتی به ابروها، مانع رطوبت در ابرو ها می شود و این قابلیت همان چیزی است که موهای ابرو را ضخیم و پرپشت تر نشان می دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا