سیاسی

وبینار “سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن” برگزار می‌شود

[ad_1]

وبینار "سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن" برگزار می‌شود

رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن، نشست تخصصی” سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن” را در فضای مجازی و در ادامه سلسله نشست های تخصصی خود با پیام تصویری حداد عادل رئیس بنیاد سعدی، روز شنبه 4 اردیبهشت ماه (24 آوریل2021) ساعت ۱۷ به وقت توکیو (۱۲:۳۰ به وقت تهران) برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، اول ادیبهشت ماه به نام روز جهانی سعدی استاد سخن شناخته می شود و در ژاپن نیز برخی شخصیت های برجسته ایران شناس همچون پروفسور آراکی، پروفسور گامو، پروفسور ساوا، پروفسور کورویاناگی، پروفوسور امیکو اوکادا و… یا کتاب های گلستان و بوستان سعدی را به ژاپنی ترجمه نموده و یا در ارتباط با این شاعر و اندیشمند برجسته، کتب، مقالات و پژوهش های مختلفی را منتشر کرده اند.
به همین مناسبت، رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن، نشست تخصصی” سعدی، ادیب ایرانی و استاد سخن” را در فضای مجازی و در ادامه سلسله نشست های تخصصی خود با پیام تصویری حداد عادل رئیس بنیاد سعدی، روز شنبه 4 اردیبهشت ماه (24 آوریل2021) ساعت ۱۷ به وقت توکیو (۱۲:۳۰ به وقت تهران) برگزار می کند.
در این برنامه دکتر ناهو ناکامورا ایران شناس ژاپنی و مدرس دانشگاه دایتو بونکا در مورد این شخصیت بزرگ ایرانی سخنرانی خواهد کرد و در قالب نماهنگ ها و تصاویر مختلف، موضوعات مرتبط به علاقه مندان ارائه خواهد شد.
برای شرکت درنشست، لینک زیر را در صفحه مرورگر باز کنید:
Join Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/8364559495
و یا در اپلیکیشن موبایل یا کامپیوتری زوم، کد شناسه زیر را وارد فرمایید:
Meeting ID: 836-455-9495
 لینک اطلاعات سمینارمزبور به زبان ژاپنی یز در پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی به آدرس زیر قرار دارد:
air.ir/ZrqVPer

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا