سیاسی

نیروی قدس سپاه فلسطینی‌ها را در قدرت خودکفا کرده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه آمریکایی ها امروز مجبورند که منطقه را ترک کنند گفت: آنها امروز نمی‌توانند به رژیم صهیونیستی کمک کنند و شما یک شکنندگی در سیستم امنیتی اسرائیل می‌بینید.

سردار سلامی گفت: امروز با فرسودگی در قدرت هایی مواجه هستید که قبلا قوی عمل می‌کردند. این قدرت ها سیاست خارجی فعالی نداشته و دارای شادابی و نشاط قبل نیستند.

وی افزود: امروز موازانه قدرت به نفع یمنی ها در حال تغییر است. سامانه های دفاعی سعودی ها دیگر قادر نیست از عملیات پهپادی و موشکی یمنی ها جلوگیری کنند.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: در سوریه یک تعادل سیاسی برقرار است و به سمت یک انتخابات در حرکت است. جبهه مقاومت در سوریه با هیچگونه افتی مواجه نشده است. در عراق هم یکپارچگی سیاسی برقرار است و جریانات مقاومت در عراق فعال هستند.

سرلشکر سلامی گفت: دشمنان تصور می‌کردند بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی جبهه مقاومت تضعیف می‌شود در حالی که امروز شجره طیبه مقاومت در حال جواب دادن است. منطقه فعلی روند امنیتی آمریکا را سست می کند.

وی با بیان اینکه نیروی قدس یک برانگیختگی از قدرت در مقابل دشمن ایجاد می کند گفت: نیروی قدس توانست در لبنان و فلسطین قدرت سوزان ایجاد کرده و فلسطینی ها را در قدرت خودکفا کند. ما قدرت را از ایران منتقل نمی‌کردیم زیرا اصلا به دلیل محدودیت ها و محاصره ها امکان انتقال سلاح به آنجا میسر و مقرون به صرفه نیست.

ادامه دارد …

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا