سیاسی

نماینده رشت: مردم در تعطیلات پیش رو سفر و مهمانی نروند

[ad_1]

نماینده مردم رشت در مجلس از مردم خواست که با پرهیز از برگزاری مهمانی و سفر رفتن، شیرینی عید سعید فطر را به تلخی تبدیل نکنند.

محمدرضا احمدی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر لزوم پرهیز از هرگونه سفر و دید و بازدید در روزهای تعطیل عید فطر، عنوان کرد: پیشاپیش به مردم دوست داشتنی و مهمان نواز استان گیلان و مردم عزیز ایران اسلامی عید سعید فطر را تبریک می گویم و از این عزیزان می خواهم برای جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا به ادامه رعایت پروتکل ها توجه کنند تا خدایی نکرده شیرینی عید سعید فطر با بی احتیاطی و در نتیجه ابتلا و از دست دادن فردی از عزیزان به تلخی تبدیل نشود.

وی افزود: می دانم مردم استان گیلان مهمان نواز و خون گرم هستند ولی از عزیزان می خواهم از برگزاری مهمانی و دید و بازدید در عید فطر پرهیز کنند و از مسافرینی که قصد سفر به این استان را دارند بخواهند که فعلا از این امر پرهیز کنند، اگرچه دولت تاکید داشته که در این روزهای تعطیل مسافرت ها به هر طریقی ممنوع است، پس از مسئولین عزیز استان گیلان تقاضا می کنم در این جهت تلاش کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس تاکید کرد: از تمامی مردم عزیز می خواهم در این روزها از هرگونه حضور در تجمع ها و سفر پرهیز کنند، به رعایت پروتکل ها و توصیه های بهداشتی ادامه دهند تا خاطره شیرین یک ماه روزه داری به تلخی بیمار شدن عزیزانمان مبدل نشود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا