سیاسی

نرم‌افزار موبایلی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی رونمایی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه رسمی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، نرم‌افزار موبایلی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عصر روز گذشته با حضور پرویز سروری دبیر، مهدی چمران و روسای کمیته‌های شورایی ائتلاف رونمایی شد.

مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان تهران در این باره با بیان اینکه اپلیکیشن شورای ائتلاف در این مرحله مخصوص افرادی هست که در شهر تهران در سامانه ثبت نام کرده اند و علاقه مند هستند که با شورای ائتلاف ارتباط داشته باشند، گفت: این اپلیکیشن این امکان را فراهم می کند که ما در سطح مناطق، محلات و کمیته ها و کانون های تخصصی ارتباط و سازماندهی مناسبی را با افرادی که در این شبکه قرار دارند برقرار کنیم.

وی افزود: بیش از ۹۰۰ کانال و گروه برای این منظور در مرحله اول روی اپلیکیشن آماده شده که شامل همه مناطق و محلات شهر تهران است.

اقراریان با اشاره به اینکه از کارکردهای دیگر اپلیکیشن امکان تداوم ارتباط بین نیروهای عضو شورای ائتلاف در بعد از انتخابات ۱۴۰۰ هست، بیان داشت: همچنین بستر و زمینه اطلاع رسانی درباره کاندیداهای مد نظر شورای ائتلاف در این اپلیکیشن فراهم شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان در جلسه های مختلف بیان می‌کردند امکان ارتباط با منتخبین بعد از اینکه آنها به شورای اسلامی راه پیدا می‌کنند وجود ندارد، تصریح کرد: یکی از ویژگی های اپلیکیشن این است که امکان تداوم ارتباط بین منتخبین مردم که از فهرست شورای ائتلاف هستند را با مردم مناطق و محلات را فراهم می کند تا مناطق و محلات مشکلات و دغدغه های خود را به منتخبین منتقل کنند..

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان تهران شفافیت و اطلاع رسانی از اقدامات و عملکردهای منتخبین مردم در عرصه های مختلف از جمله شورای اسلامی شهر تهران و ایجاد ارتباط دوسویه و ارائه گزارش و پیگیری مطالبات مردم را از دیگر امکانات این اپلیکیشن برشمرده و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی کشور حتما باید زمینه و بستر لازم برای مشارکت پرشور مردم را فراهم کنیم و بخشی از مشارکت پرشور در دل سازماندهی در بستر فضای مجازی اتفاق می افتد و اپلیکیشن شورای ائتلاف این امکان را فراهم می کند تا مردم بتوانند ارتباط دوسویه داشته و همچنین از اقدامات، برنامه ها و سیاست ها و راهبردهای شورای ائتلاف اطلاع داشته باشند.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا