علم و فناوریگوشی موبایل

نحوه اشتراک گذاری برنامه های Android

ما در این مقاله با نام ” نحوه اشتراک گذاری برنامه های Android ” به دنبال بررسی نحوه اشتراک گذاری برنامه های Android می باشیم. شما می توانید برنامه های Android مورد علاقه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اگر یک برنامه شگفت انگیز دارید که می خواهید با دوستان خود به اشتراک بگذارید، می توانید با مطالعه این مقاله می توانید برنامه های خود را با سایر دوستانتان به اشتراک بگذارید. با چند برنامه شخص ثالث، می توانید می توانید نرم افزار ها را انتقال دهید.

مرحله 1 ) اگر MyAppSharer نرم افزار را در گوشی خود دارید آن را راه اندازی کنید. نماد برنامه را در کشوی برنامه یا صفحه اصلی خود پیدا کنید. اگر هنوز MyAppSharer را ندارید، می توانید آن را از Google Play دریافت کنید.

مرحله 1 اشتراک برنامه های Android

مرحله 2 ) برنامه ای را که می خواهید به اشتراک بگذارید جستجو کنید. اشتراک گذاری برنامه های مختلف با MyAppSharer یکی از روش های آسان برای انتقال برنامه های مختلف است. پس از باز کردن برنامه، لیست برنامه های نصب شده در دستگاه Android را به شما نشان می دهد.

برای جستجوی برنامه برای به اشتراک گذاشتن، در لیست حرکت کنید. همچنین می توانید برای جستجوی برنامه از نوار جستجو در بالا استفاده کنید.

مرحله 2 اشتراک برنامه های Android

مرحله 3 ) برنامه ها را انتخاب کنید. هر برنامه دارای یک کادر بررسی است. همانطور که برنامه هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید، پیدا کردید، روی مربع بررسی آنها ضربه بزنید تا آن نرم افزار انتخاب شود. شما می توانید هر تعداد برنامه ای که می خواهید به اشتراک بگذارید.

مرحله 3 اشتراک برنامه های Android

مرحله 4 ) حالت اشتراک گذاری را انتخاب کنید. در بالای نوار جستجو دو حالت اشتراک گذاری وجود دارد: “Link” یا “APK”.

با ضربه زدن بر روی ” Link” به صفحه بارگیری برنامه که Google Play است، می رود.
ضربه زدن به “APK” به شما این امکان را می دهد تا کل تنظیم برنامه را به دستگاه دوست خود ارسال کنید.

مرحله 4 اشتراک برنامه های Android

مرحله 5 ) برنامه (ها) را به اشتراک بگذارید. در کنار گزینه “Link ” و “APK” دکمه “Share” قرار دارد. برای مشاهده گزینه های موجود روی Share ضربه بزنید.

می توانید از طریق WhatsApp ،Pinterest ، Bluetooth ،Email ،Facebook ،Flipboard ،Gmail و +Google و موارد دیگر به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری از طریق رسانه های اجتماعی: ضربه زدن به نام یک شبکه اجتماعی برنامه شبکه را در دستگاه شما باز می کند، جایی که می توانید لینک یا پرونده را ارسال کنید.

اشتراک از طریق ایمیل: اگر به ایمیل ضربه بزنید، برنامه ایمیل شما به یک پیام جدید که حاوی پیوندهایی برای بارگیری برنامه است، باز می شود.

بعد می توانید این را برای دوستان خود ارسال کنید. اگر تصمیم به اشتراک گذاری APK برنامه را گرفتید، بهتر است برنامه را به عنوان یک ایمیل به اشتراک بگذارید زیرا این پرونده ها ممکن است، بزرگ باشند.

اشتراک از طریق Bluetooth: اگر دوست شما نزدیک شماست، می توانید برنامه را از طریق بلوتوث ارسال کنید. بلوتوث به طور کلی سریعترین گزینه است. بلوتوث را در دستگاه خود و دوستتان فعال کنید و روی گزینه Bluetooth ضربه بزنید.

مرحله 5 اشتراک برنامه های Android

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه.

انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 1. مرحله 1

  اطمینان حاصل کنید که دوست شما SHAREit دارد. برای اینکه این کار عملی شود، دوست شما باید SHAREit را داشته باشد و SHAREit را در دستگاه خود نصب و باز کند. مرحله 1 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 2. مرحله 2

  SHAREit را در دستگاه خود راه اندازی کنید. به دنبال نماد برنامه در صفحه اصلی یا کشوی برنامه خود باشید. برای باز کردن بر روی آن ضربه بزنید.
  اگر هنوز SHAREit ندارید، می توانید آن را از Google Play دانلود کنید.مرحله 2 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 3. مرحله 3

  SEND ” را در صفحه SHAREit انتخاب کنید. این به طور خودکار اتصال Wi-Fi شما را روشن می کند. منوی Send باز خواهد شد و لیستی از آنچه می توانید با استفاده از برنامه ارسال کنید را نشان می دهد.
  در کنار برنامه ها، می توانید مخاطبین، عکس ها، موسیقی و فیلم ها را نیز ارسال کنید.مرحله 3 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 4. مرحله 4

  روی نوار ” App ” ضربه بزنید. برنامه های دستگاه شما در یک شبکه فهرست می شوند.مرحله 4 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 5. مرحله 5

  برنامه هایی را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید. روی برنامه هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید ضربه بزنید و پس از اتمام انتخاب، ” Next ” را در گوشه سمت راست بالای صفحه فشار دهید.
  SHAREit اکنون برای یک گیرنده اسکن می کند.مرحله 5 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

 6. مرحله 6

  دوستتان را در پذیرش برنامه ها قرار دهید. دکمه ” Receive ” در صفحه برنامه SHAREit دوست شما ظاهر می شود. برای بارگیری برنامه ها از او روی دکمه ضربه بزنید.
  پس از اینکه دوست شما برنامه ها را به طور کامل دریافت کرد، هردوی شما اعلان دریافت خواهید کرد. نسخه جدید به روز شده SHAREit مستقیماً APK را به گیرنده ارسال می کند. مرحله 6 انتقال نرم افزار با استفاده از SHAREit

مقاله مرتبط

شما می توانید برای مشاهده مقالات بیشتر بر روی ” چگونه برنامه های App Store را به صورت رایگان بارگیری کنیم ” کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا