تازه هاتازه های تکنولوژی

ممنوعیت ورود هلی شات به ایران!

ای تایمز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی گفت: از زائرین عزیز خواهشمندیم، از خریدن وسایلی مانند هلی شات پرنده از عراق، خود داری کنند.

به گزارش ای تایمز، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به باشگاه خبرنگاران گفت: درباره ممنوعیت ورود برخی کالا‌ها از عراق به ایران، با تمامی زائران برابر قوانین و قواعدی که برایشان از قبل تعریف شده است برخورد می‌شود، به همین دلیل تا کنون مشکل خاصی پیش نیامده است. در ضمن، برخی از اقلام ممکن است در ظاهر مشکلی نداشته باشد، اما از جهت کاربردی ما این اقلام را ممنوع بدانیم و در پایانه‌های مرزی اجازه ورود به آن در خاک کشور را توسط زائر نمی‌دهیم.

ممنوعیت ورود هلی شات به ایران!

سردار مقیمی با اشاره به ممنوعیت ورود هلی شات‌ های پرنده ار پایانه‌ ها به ایران اظهار کرد: دیده شده که هلی شات‌های پرنده در عراق به صورت آزادانه به فروش می‌رسد و ممکن است این هلی‌ شات‌ ها حد پرواز را رعایت نکند؛ همچنین برخی از افراد اقدام به خرید و وارد کردن آن به کشور می‌ کنند که این کار کاملا غیر قانونی می باشد، این اقلام از نظر ما دارای ممنوعیت و محدودیت می‌باشد، اما در کشور عراق آزادانه به فروش می‌رسد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی در پایان تاکید کرد: از زائران خواهشمندیم از خرید وسایل ممنوع همچون هلی‌ شات پرنده پرهیز کنند تا دچار مشکلی در سفر خود نشوند، همچنین امیدواریم زائران با تندرستی وسلامت زیارت زیارت کنند و به ایران برگردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا