سیاسی

مقدم : کاندیداها باید با تیم و برنامه هایشان وارد رقابت شوند

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: کاندیدا باید تیمش را معرفی کند. یک فرد قادر به تحول در کشور نیست. یک تیم و تفکر و نگرش است که هم افزایی می آفرینند و مشکلات را حل می کنند. پس همه کاندیداها باید روی تیمشان فکر کنند و چند نفر از وزرای کلی شان را هم معرفی کنند.

بیژن مقدم در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با ویژگی های ضروری کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اگر به شرایط موجود نگاه کنیم شاید بتوانیم ویژگی های کسانی که باید کاندیدای انتخابات شوند را بهتر ترسیم کنیم.

وی ادامه داد: اولین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که مردم در ذهن شان فاصله ای بین خود و مقامات مسئول احساس می کنند. این فاصله ابعاد مختلفی دارد؛ اما به صورت کلی می توان گفت باید اعتماد سازی بین مردم و حاکمیت صورت گیرد.

مقدم افزود: کسی که می خواهد به صحنه انتخابات بیاید باید برای این مسئله برنامه داشته باشد و جهت رفع این اشکال فکر و ایده عملی ارائه دهد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه “شرایط کشور سخت شده است” گفت: علت بخشی از این سختی ها، ناکارآمدی ها و ناهماهنگی های داخلی است؛ پس کسی که می خواهد بیاید باید برای این مسئله برنامه داشته باشد، باید اعلام کند برای حل این موضوع چه فکری کرده است.

وی یادآور شد: اقتصاد ما مثل گذشته نیست؛ یعنی فعلا امکان دستیابی به اقتصاد نفتی را نداریم و چه خوب است دولت جدید این شرایط را یک فرصت طلایی بداند، البته تا به اقتصاد بدون نفت فکر می کنیم همه به فشار مسئله مالیاتی فکر می کنند، بله خیلی کشورها فقط با مالیات کشورشان را اداره می کنند؛ اما در این راه حل باید مراقبت کرد که اقشار رو به پایین و کسبه کوچک آسیب نبینند.

مقدم گفت: مسئله دیگر تحریم ها است. درست است که الان بعضی مایل هستند انتخابات را به دو قطبی مذاکره و عدم مذاکره گره بزنند اما کاندیدای حقیقی باید برنامه اش را برای کم اثر کردن یا دور زدن تحریم ها اعلام کند.

وی در پایان گفت: کاندیدا باید تیم اش را معرفی کند. یک فرد قادر به تحول در کشور نیست. یک تیم و تفکر و نگرش است که هم افزایی می آفرینند و مشکلات را حل می کنند. پس همه کاندیداها باید روی تیم شان فکر کنند و چند نفر از وزرای کلی شان را هم معرفی کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا