اقتصادحرفه و شغل

مشاغل خانگی محبوب و پردرآمد برای خانم ها

 تعداد کارمندانی که در خانه کار می کنند، در حال افزایش است. اگر شغلی را دوست دارید که می توانید حداقل به صورت پاره وقت آن را در خانه انجام دهید، فرصت های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. در ادامه مشاغل خانگی محبوب و پردرآمد برای خانم ها را برای شما بیان می کنیم.

تجزیه و تحلیل اخیر توسط Global Workplace Analytics نشان می دهد که کار از راه دور، پیشرفت و توسعه چشمگیری داشته است. شرکتی در آمریکا از دفتر سرشماری كه از سال 2005-2018 جمع آوری شده بود، پرداخت و گزارش های كلیدی را گزارش داد:

دور کاری در میان کارگرانی که خود اشتغالی ندارند، 173 درصد رشد داشته است. 50 درصد از نیروی کار در ایالات متحده شغلی دارند که با ارتباط تلفنی پاره وقت انجام می شود و تقریبا 40 درصد از نیروی کار در بعضی مواقع از راه دور کار می کنند. 75 درصد از کارکنانی که در خانه کار می کنند بیش از 65000 دلار در سال درآمد دارند.

کار در خانه منافع بسیاری هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان دارد. مطالعات قبلی توسط Global Workplace Analytics نشان داده است که دور کاری باعث می شود کارفرمایان و کارگران در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند، استرس نداشته باشند، بهره وری را افزایش می دهند، در معرض سرماخوردگی و بیماری های اداری قرار نمی گیرند و با کاهش تردد و کم شدن ماشین به محیط زیست کمک می کنند.

مشاغل خانگی خانم ها

از کلاهبرداری در محل کار خودداری کنید

به این نکته هم دقت کنید که برخی از افرادی، به دنبال استخدام افرادی برای کار در خانه هستند. البته برای ثبت نام اولیه مبلغی را دریافت می کنند. به این نکته توجه داشته باشید اگر فردی واقع نیاز به کار داشته باشد، پولی ندارد که این مبلغ را پرداخت کند! پس خواسته این نوع از کارفرما ها کاملا غیر منطقی است.

مشاغل خانگی خانم ها

توسعه دهنده وب

توسعه دهندگان وب، وب سایت ها را برای استفاده شخصی یا تجاری ایجاد و طراحی می کنند و وظیفه آن ها بررسی نحوه عملکرد صحیح سایت ها می باشد. طراحان وب می توانند از مهارت های خود، برای استفاده در نشر، تبلیغات، مشاوره مدیریت و سایر زمینه ها استفاده کنند.

پیش بینی می شود رشد اشتغال در این زمینه تا سال 2028 به 13 درصد برسد که رشد آن در دستگاه های تلفن همراه و تجارت الکترونیکی 13 درصد است و بسیار بالاتر از 5 درصد متوسط رشد برای همه مشاغل است.

کار در منزل برای خانم ها - طراحی سایت

دستیار مجازی

دستیاران مجازی کارهایی از جمله خدمات اداری، فنی و یا خلاقیتی را برای مشاغل درمانی، حقوقی، دولتی و مالی ارائه می دهند. شما می توانید یک شغل مانند دستیار مجازی را انتخاب کنید و یا برای شرکتی که شما را در دسترس مشتری قرار می دهد، از خانه کار کنید. از آنجا که دستیاران مجازی در زمینه های مختلفی کار می کنند، دامنه کاری آن ها بسیار گسترده است.

مترجم

اگر تسلط به زبان انگلیسی و حداقل یک زبان دیگر دارید، می توانید در مدارس، بیمارستان ها، دادگاه ها، شرکت ها و سایر نهادهای دولتی و خصوصی فرصت های شغلی خوبی برای دورکاری پیدا کنید. مترجمان اغلب با اسناد مکتوب و یا صوتی کار می کنند. این افراد می توانند از گوگل ترنسلیت استفاده کنند.

ازدواج و خانواده درمانی

افرادی که در کار ازدواج و خانواده درمانی کار می کنند معمولاً به طور تمام وقت کار می کنند و بسیاری از آن ها دارای کارهای خصوصی نیز هستند. برنامه های کنفرانس ویدئویی آنلاین مانند Skype و FaceTime این امکان را برای درمان گران و بیمارانشان فراهم می کند که بدون اینکه هرکدام از آن ها بخواهند رفت و آمد کنند، با یکدیگر صحبت کنند.

چشم انداز رشد BLS برای این حرفه “بسیار سریعتر از حد متوسط” است، که رشد 22 درصدی برای این حرفه در طی 10 سال پیش بینی شده است.

بسیاری از درمانگران از سال 2010 به صورت آنلاین با بیماران روبرو شده اند. این کار ساده تر و استفاده کارآمد از زمان است.

اشتغال زایی در منزل

معلم / مدرس

فناوری پیشرفته و اتصالات اینترنت پر سرعت فرصت های بیشتری را برای معلمان و دانش آموزان ایجاد کرده است تا از دور هم بتوانند به راحتی فعالیت کنند. با این دور کاری معلمان، دانش آموزان هم بهتر می توانند به تحصیل خود بپردازند.

متخصص رسانه های اجتماعی (متخصص بازاریابی دیجیتال)

برای حضور مشاغل در رسانه های اجتماعی وجود فردی که به طور کامل بر این امور مسلط باشد بسیار اهمیت دارد. اگر برای استفاده از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام مشکلی ندارید، می توانید در خانه بمانید و به کسب و کار های مختلف کمک کنید تا از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی محصولات خود را به اشتراک بگذارند و از طریق این تبلیغات، فروش خود را بالا ببرند.

مدیران یا متخصصان رسانه های اجتماعی همچنین می توانند از طریق آموزش و مشاوره درآمد کسب کنند.

نویسنده / ویرایشگر

انتشارات چاپی سنتی رو به زوال است، اما اگر شما دارای کامپیوتر، دسترسی به اینترنت و تجربه مناسب هستید، فرصت کار در خانه برای افرادی که مهارت نوشتن و ویرایش دارند وجود دارد.

با این حال، وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران، نویسندگان فنی و ویراستاران که به کار خود مسلط هستند و مهارت کافی را دارند، با یک بازار رقابتی روبرو هستند.

طراح گرافیک

اگر در طراحی آرم و تیشرت یا استفاده از نرم افزار کامپیوتری برای ایجاد بروشور و تبلیغات، تجربه دارید، می توانید با دور کاری درآمد خوبی داشته باشید.

نماینده خدمات مشتریان

هنگامی که برای سفارش چیزی از فروشگاه و یا فعالیت های مجازی با یک فروشگاه یا مغازه، ارتباط برقرار می کنید باید فردی در آن طرف وجود داشته باشد تا پاسخگوی نیاز شما باشد. استخدام پیمانکاران مستقل برای رسیدگی به شکایات، بررسی سفارشات و پاسخ به سوالات، “یک صنعت بزرگ و رو به رشد است”.

بسیاری از نمایندگان خدمات مشتری برای فروشگاه های خرده فروشی ، بانک ها و آژانس های اعتباری فعالیت می کنند، اما تقریباً در هر صنعت به آن ها نیازمندیم.

حسابداری و منشی حسابرسی

حسابداری و حسابرسی یکی از مشاغل خانگی خانم ها می باشد. این مشاغل برای کار در خانه مناسب است. پیش بینی می شود که اشتغال در این زمینه تا سال 2028 تا حدودی کاهش یابد زیرا تغییرات فن آوری و اتوماسیون باعث کاهش تقاضا می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا