سیاسی

مشارکت حداکثری در انتخابات مخالفین را از رسیدن به اهداف خود نا امید می‌کند

[ad_1]

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام موجودیت کاندیداهای مختلف برای حضور در انتخابات پیش رو، تاکید کرد: فضای رقابت انتخاباتی باید به سمتی حرکت کند که مردم را برای مشارکت در انتخابات با خود همراه ساخته و زمینه انتخاب صحیح را فراهم کند.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی از فضای انتخاباتی کشور بیان کرد: ما شاهد هستیم که قبل از آغاز رسمی ثبت نام کاندیداها رقابت های انتخاباتی در حال شکل گیری است و کاندیداهای متعددی از جریان های سیاسی و یا به صورت مستقل اعلام موجودیت کرده اند.

وی در ادامه اظهار کرد: فضای تبلیغاتی نیز در حال شکل گیری است و کاندیداها رقابت های خود را در فضاهای مجازی آغاز کرده اند. انتظار می رود بعد از ثبت نام رسمی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان رقابت ها پرشورتر و گسترده تر شود.

نماینده مردم نطنز در مجلس تصریح کرد: اما باید توجه داشت که در فضای رقابتی، کاندیداها باید از منفی بافی، تخریب، تهمت و افترا دوری کرده و رقابتی کارشناسی برای پیدا کردن راهکاری برای حل مشکلات کشور داشته باشند. باید تلاش کرد تا با شکل گیری بستر مناسب رقابتی فضای مناسبی برای مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب فردی صالح و کارآمد فراهم شود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه درباره چالش های انتخابات پیش رو بیان کرد: چالش اصلی در انتخابات مشکلاتی است که در زندگی روزمره مردم دیده شده و این روزها مردم را در تنگنا قرار داده است. از شیوع کرونا گرفته تا مشکلات معیشتی همگی بخشی از فشارهایی است که بر مردم تحمیل شده است.

فیروزی پوربادی افزود: فضای انتخاباتی باید به سمتی حرکت کند که مردم را برای مشارکت در انتخابات با خود همراه ساخته و زمینه انتخاب صحیح را فراهم کند. مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث تقویت پایه های نظام شده و مخالفین را از رسیدن به اهداف خود ناامید می سازد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا