سیاسی

مددکاری مهم‌ترین ماموریت کارکنان زندان‌ها است

[ad_1]

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: تربیت زندانیان و کمک به بازگشت آن‌ها به جامعه و در یک عنوان، مددکاری مهم‌ترین ماموریت کارکنان زندان‌ها است.

به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور محمد مهدی حاج محمدی در ادامه سفر یک روزه به همدان در دیدار با خانواده مرحوم زارعی از کارکنان اداره کل زندان‌های همدان افزود: ما در همه شرایط قدردان زحمات همکاران، کارکنان و مددکاران سازمان زندان‌ها هستیم.

وی اظهار داشت: مرحوم زارعی که به نیک نامی در بین زندانیان و همکاران معروف است، برای ما و کارکنان زندان‌ها یک الگو محسوب می‌شود.

رییس سازمان زندان‌ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور با تاکید بر اینکه امسال حمایت ویژه‌ای از زندانیان و خانواده‌های آن‌ها صورت می‌گیرد، عنوان کرد: برخی از زندانیانی که ما مراقبت می کنیم، حتی خانواده ایشان حاضر به تحمل آن‌ها نیستند و مجموعه کارکنان زندان‌ها برادرانه و پدرانه به آن‌ها خدمت می‌کنند.

حاج محمدی با اشاره به اینکه پست مددکاری ما یکی از مهم‌ترین پست‌های سازمان زندان‌ها است، خاطر نشان کرد: ماموریت اصلی ما در سازمان زندان‌ها مددکاری است. کارکنان و مددکاران سازمان زندان‌ها ماموریت سنگینی بر عهده دارند.

رییس سازمان زندان‌ها اقدامات تامینی و تربیتی کشور با ابراز همدردی با خانواده مرحوم زارعی بیان کرد: ما علاوه بر تعهد سازمانی، تعهد انسانی داریم و از مجموعه خود حمایت می‌کنیم.

مرحوم زارعی چندی پیش به علت ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

انتهای پیام 

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا