تازه های تکنولوژیترفند هاعلم و فناوریگوشی موبایل

آموزش مخفی کردن استوری واتساپ برای مخاطبان

در مقاله قبل برای شما پیدا کردن گوشی اندروید گمشده را آموزش داده ایم؛ در این مقاله قصد داریم به شما چند ترفند آموزش دهیم تا بتوانید استوری واتساپ تان را مخفی کنید.

اندکی پیش ویژگی وضعیت یا استوری (Status) به واتساپ (WhatsApp) اضافه شد؛ که به شما امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهایی را با مخاطبانتان می داد.

چه کسانی می توانند استوری واتساپ شما را ببینند؟

به طور کلی تنظیمات واتس اپ شما روی پیش فرض است و همه می توانند آن را مشاهده کنند. شما می توانید با رفتن به منوی تنظیمات واتساپ تان مشخص کنید که چه کسانی می توانند استوری شما را ببینند.

آموزش مخفی کردن استوری واتساپ

ابتدا اپلیکیشن واتساپ تان را باز کنید و سپس به تب وسط (Status) بروید و روی سه نقطه در گوشه صفحه تپ کنید.

منویی برای شما باز می شود؛ Status privacy را تپ کنید. اکنون برای شما صفحه ای باز شد که به شما کمک می کند تا انتخاب کنید چه کسانی استوری شما را ببینند.

مخفی کردن استوری واتساپ

1- My Contacts: با فعال کردن این گزینه شما به اپلیکشین درخواست می دهید که اجازه دهد همه مخاطبین تان استوری شما را ببینند.

2- My Contacts Except: در این قسمت شما می توانید اجازه دهید همه مخاطبین تان به جز چند نفر استوری شما را ببینند. (چند نفری را که تمایل ندارید استوری شما را ببینند را فعال می کنید.)

3- Only Share With: در این قسمت شما می توانید تک تک افرادی را که می خواهید استوری شما را ببینند انتخاب کنید. افرادی را که انتخاب نکنید از دیدن استوری شما محروم می شوند.

در مقاله امروز به شما آموزش مخفی کردن استوری واتساپ را آموزش دادیم امیدواریم از این مقاله نهایت لذت را برده باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا