اخبار خودروخودرو

لوسید ایر (Lucid Air) رقیب تسلا

لوسید ایر (Lucid Air) رقیب تسلا ادعا می کند که سریع ترین ماشین شارژی از گذشته تا به الان است.

در سال 2017 شرکت کالیفرنیایی لوسید موتور، لوسید ایر، یک ماشین الکتریکی که دارای استاندارد های جدیدی برای حمل و نقل پایدار است ارائه کرد. تقریبا سه سال بعد اعلام کرد که قرار است از نسخه لاکچری Lucid Air در 9 سپتامبر 2020 به صورت آنلاین پرده برداری کند.

ماشین برقی لوسید ایر

به طور رسمی برنامه ریزی کرده بودند تا از این محصول در نمایشگاه بین المللی اتوموبیل نیویورک توسط شرکت لوسید موتور پرده برداری کنند که به علت ویرویس همه گیر کرونا قرار است این مراسم به صورت آنلاین انجام شود.

علاوه بر طراحی نهایی داخلی و خارجی، جزئیات جدیدی به مشخصات این محصول اضافه شده است. تنظیمات موجود در آن و اطلاعات چاپی نیز به اشتراک گذاشته می شود.

طراحی لوسید ایر

اگرچه ما در یک برهه بی سابقه درتاریخ به سر می بریم اما کارمندان لوسید موتور تلاش خود را برای پیشرفت وسایل نقلیه برقی بیشتر کرده اند. مأموریت ما ارائه محصولی پایدار، لوکس و پیشرو در قالب لوسید ایر است و ما در حال نزدیک شدن به تبدیل این رویا به واقعیت هستیم.

پیتر رالینگسون، CEO و CTO لوسید موتور
فضای داخلی لوسید ایر

اگر چه جزئیات هنوز به طور کامل در دسترس نیستند، اما بخش هایی از آن را لوسید موتور در اختیار عموم قرار داده تا منتظر این ماشین برقی ویژه باشیم.

برای مثال، این کمپانی گفته است که lucid air استاندارد جدیدی را برای ماشین های برقی ارائه کرده است به طور تخمینی باید گفت که با یک بار شارژ در حدود 832 کیلومتر را طی می کند. باید اقرار کرد که این طولانی ترین مسافت رانده شده برای یک وسیله برقی است.

کابین لوسید ایر

اگر این برای تان کافی نیست، آن ها همچنین گفته اند که لوسید ایر سریع ترین ماشین برقی در تاریخ است که در حدود 32.19 کیلومتر را در دقیقه طی می کند. در شرایط واقعی جاده لوسید ایر می تواند 482 کیلومتر را با 20 دقیقه شارژ طی کند.

لوسید ایر سریع ترین ماشین برقی

ما هر جنبه ای از lucid air و سکوی داخلی آن را به نحوی طراحی کرده ایم که از راندمان بالا و آیرودینامیک بسیار کارآمد برخوردار باشد و ما چندین معیار جدید را از طریق این تلاش ها تعیین کرده ایم از جمله، طولانی ترین برد EV با برد EPA که در حدود 832 کیلومتر است. با توجه به معماری الکتریکی ولتاژ فوق العاده بالا 900 ولت + و جعبه واگن اختصاصی، سرعت انرژی ورودی به داخل، اطراف و حتی خارج از وسیله نقلیه را به میزان قابل توجهی افزایش داده و سریعترین شارژ جهان را در اختیار شما قرار می دهیم که سریعترین شارژ EV را با ویژگی های شارژ آماده در آینده، تحویل می دهیم.

اریک بچ، معاون مهندسی سخت افزار لوسید موتور
راندمان بالای لوسید ایر
معماری الکتریکی لوسید ایر
لوسید ایر
ماشین لوسید ایر

مطالعه بیشتر …

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا