اقتصادطلا سکه ارز

تعویض مجدد کانال دلار + کاهش قیمت دلار در روز گذشته

در روزهای پایانی هفته قیمت دلار رفتارش را نشان داد؛ در ابتدای روز دوشنبه بازار افزایشی بود و معامله گران توانستند با خریدهای زیاد خود سود کنند اما در حالی که انتظار نمی رفت به یکباره مسیر دلارعوض شد و در مسیر کاهش قرار گرفت.

این کاهش در ابتدا آرام بود اما از ظهر روز چهارشنبه 98/9/27 با سرعت بالایی رو به رو شد و این ارز به کانال 12 تومانی نزول کرد. از بعداز ظهر روز چهارشنبه قیمت دلار در بازار آزاد 12هزار و 910 تومان به فروش رسید که این قیمت 100 تومان کمتر از نرخ بسته شده در روز سه شنبه بود.

قیمت سکه نیز در روز چهارشنبه حرکتی مشابه دلار را طی می کرد؛ البته عده ای از فعالان نیز می گویند که بازار در شرایط امروزه بیش از هر عامل دیگری به نقاط حمایتی و مقاومتی دقت دارد و انجام معاملات بر اساس توجه زیادی انجام می شود.

قیمت دلار و یورو 98/9/28

بر اساس گزارشات داده شده تا به این لحظه، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی به نرخ 12750 تومان از مردم خریداری شده و به قیمت 12850 تومان به متقاضیان ارز فروخته می شود.

قیمت دلار

همچنین قیمت هر اسکناس یورو در صرافی 14050 تومان، قیمت خریداری شده از مردم و قیمتی که به متقاضیان داده می شود 14150 تومان می باشد.

قیمت دلار

در هر دو عرض گفته شده بالا، ارز با افت 50 تومان قیمت گذاری می شود.

بر اساس گزارش های تهیه شده از بانک مرکزی هر دلار آمریکا در امروز پنج شنبه 28 آذر ماه سال 1398 بدون تغییر نسبت به روز گذشته بوده است یعنی با همان قیمت 42 هزار ریال؛ همچنین هر پوند انگلیس نیز با 84 ریال کاهش نسبت به روز گذشته 54 هزار و 947 ریال و هر یورو نیز با 27 ریال افت نسبت به روز چهارشنبه 46 هزار و 736 ریال ارزش گذاری شده است.

برای کسب اطلاع راجع به بازار بورس به مقاله نوشته شده آی تایمز در این باره می توانید مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا