تناسب اندامورزشی

5 مورد از فواید دویدن روی تردمیل و انجام ورزش دو در خانه

هیچ احساسی بهتر از دویدن نیست. اندورفین ها در حال ترشح شدن هستند، بدن شما عرق می کند و شما فقط در یک تمرین تاثیرگذار قرار گرفته اید. دویدن در خانه به همان اندازه جالب است که این کار را در فضای بیرون از منزل انجام می دهید، استفاده از تردمیل، مانند MyRun یا Skillrun می تواند فضای داخلی خانه شما را به فضای بیرون از آن انتقال دهد. در این مقاله به 5 مورد از فواید تردمیل می پردازیم .

MyRun Technogym به دلیل طراحی ظریف و جمع و جور و نحوه ی اجرای آرامش بخش، تردمیل نمادین را برای ورزشکار نشان می دهد. با استفاده از MyRun می توان به تمرینات، جلسات آموزشی و روال هایی که بر اساس نیاز های شخصی شکل گرفته اند دسترسی پیدا کرد. آموزش آن شامل برنامه های خاصی برای بهبود روش اجرا است.

هدف برنامه های آموزشی، بهبود سرعت و استقامت و برنامه CPR (ضربان ثابت) برای حفظ بهترین ضربان قلب است. با استفاده از این بازخورد بصری، کاربران با پیدا کردن ایمن ترین و کارآمد ترین قدم در رابطه با سرعت خود، تبدیل به دونده های سریع و کارآمد تر و به حداقل رساندن جابجایی مرکز ثقل خود خواهند بود.

5 مورد از فواید دویدن روی تردمیل و انجام ورزش دو در خانه

اگر شما دونده ای هستید که به عملکرد و رویکرد حرفه ای برای بهبود آن اهمیت می دهید، Skillrun اولین تردمیلی است که تمرینات برای سلامت قلب را در یک راه حل واحد ایجاد می کند که برای پاسخگویی به الزامات آموزش ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان به تناسب اندام طراحی شده است.

Skillrun با ارائه باورنکردنی در مورد کارآیی با پیشرفت Biofeedback، فناوری Multidrive را به تمرینات قلبی و استقامتی اضافه می کند تا آن ها را تقویت کنند و باعث ایجاد یک تجربه خاص خواهد شد و آن ها را از طریق محتوای دیجیتالی، برنامه های آموزش شخصی و ردیابی داده ها ایجاد می کند.

به فواید تردمیل می پردازیم :

1. متغیر های کمتری نسبت به دویدن در فضای باز دارد

تردمیل ها می توانند در هر مکانی قرار گیرند، به این معنی که دوندگان می توانند در هر ساعت از روز و در هر شرایط جوی، تمرین را انجام دهند. زمان اجرای تردمیل می تواند به اندازه انتخاب دونده طولانی و یا کوتاه باشد.

اگر یک دونده خسته باشد، می تواند کمتر تمرین کند. در مقایسه دوندگان در فضای باز متغیر های زیادی برای نگرانی دارند، مانند عبور اتومبیل، فضا های تاریک، آب و هوا و البته ازدحام بیش از حد در مسیر های پیاده روی. ورزش در محیط سرپوشیده، تمام این نگرانی ها را از بین می برد.

متغیرهای کمتری نسبت به دویدن در فضای باز دارد

2. مربیگری متخصص در لمس نوک انگشتان خود

تردمیل های Technogym قابلیت مربیگری هنری را در اختیار شما قرار می دهند. MyRun، برنامه های متناسب و بازخورد زنده در تبلت خود همگام سازی می کند و این یک انتخاب عالی برای بهبود شیوه زندگی شما است.

می توانید موسیقی، کتاب صوتی یا برنامه تلویزیونی خود را فعال کنید تا به شما در گذر زمان و در حین انجام تمرینات کمک کند.

مربیگری متخصص در لمس نوک انگشتان خود

3. بازخورد متنوعی را که مخصوص بدن شماست، دریافت کنید

چه کسی می تواند پیش بینی کند که هنگام دویدن چه اتفاقی می افتد؟ با دستگاه مناسب می توانید از آسیب دیدگی جلوگیری کنید. با استفاده از MyRun، کادر، گام و جابجایی شما نیز روی صفحه نمایش داده می شود.

بازخورد متنوعی را که مخصوص بدن شماست، دریافت کنید

با استفاده از Skillrun، دوندگان می توانند از سنسور های دقیق آن استفاده کنند تا اختلافات بین عملکرد پای چپ و راست را تشخیص دهند، طول گام و زمان تماس زمین را هنگام اجرا یا کشف حداکثر قدرت خود با حالت چتربندی و سورتمه حرکت خود بررسی کنند.

4. متنوع سازی آموزش شما بسیار آسان است

نکته عالی در مورد تمرینات داخل خانه این است که با هر سرعت و هر شرایطی که با آن راحتید در اختیار شما قرار دارد. در روز هایی که ممکن است حس سرعت بالا را نداشته باشید، می تواند باعث افزایش سرعت لازم برای حرکت سریعتر شود.

متفاوت بودن تمرینات شما نه تنها تمرین را سرگرم کننده تر می کند بلکه به بهبود ورزشکار نیز کمک می کند.

به علاوه، فواید تردمیل ابزاری عالی برای استفاده در هنگام ایجاد برنامه نویسی است که شامل مواردی غیر از اجرایی است.

پل جانسون، بنیانگذار CompleteTri می گوید: ” تصور کنید که می خواهید یک تمرین را با تکرار های ترکیبی از 4 دقیقه دویدن با 4 دقیقه کار اصلی، تکرار کنید.”

این کار بر روی تردمیل بسیار آسان است و انجام آن در خارج بسیار دشوار است. با افزایش محبوبیت تمرینات HIIT، شاهد هستیم که تعداد بیشتری از افراد می خواهند این نوع روال را در آسایش خانه خود انجام دهند.”

5- اجتماع در همه جا است

اگرچه ممکن است تصمیم بگیرید که ورزش را به صورت اختصاصی در خانه انجام دهید، این بدان معنی نیست که فرصتی برای ارتباط با سایر ورزشکاران در سراسر جهان وجود ندارد.

با اتصال دستگاه در خانه خود به یک برنامه گوشی، سرگرمی ها را جذاب تر کنید. بنیانگذار The Mother Runners ویتنی هاینز را پیشنهاد می کند.

MyRun یکپارچه به برنامه Zwift متصل می شود، بنابراین می توانید دونده ها را از سراسر جهان در سناریو های مجازی به چالش بکشید.

امیدوارم در این مقاله از فواید تردمیل لذت برده و موفق و پیروز باشید. Vsh13701370

منبع : www.technogym.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا