سیاسی

فروردین: علت عدم جذب داوطلبان کارنامه سبز در آموزش و پرورش چیست؟

[ad_1]

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چرا نسبت به جذب داوطلبان کارنامه سبز که در شرایط کرونایی آزمون دادند و پذیرفته شده‌اند، اقدام نمی‌شود در حالی که با کمبود معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی فروردین در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر نیرو بیان کرد: ۲۰ سال از افتتاح سد سلمان فارسی در قیر و کارزین می‌گذرد ولی مردم از کمترین مواهب آن بی بهره‌اند. نه حقابه کشاورزان تثبیت شده، نه کانال‌های پایاب و نه آب آشامیدنی مردم تأمین شده است. 

وی در ادامه اظهار کرد: بحران آب شرب در شهرستان فراشبند و بخش مرکزی این شهرستان و همچنین در دهرم و دجلاب بیداد می‌کند و هیچ فریادرسی نیست که به داد مردم برسد. در رفع مشکل تملک اراضی روستای عفت آباد و همچنین پیرامون تعجیل در آبگیری سد هایقر تأکید می‌کنم که هرچه سریع تر اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم فیروزآباد و فراشبند در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر خطاب به وزیر نفت تصریح کرد: چرا توسعه میادین گازی حوزه انتخابیه و شروع به کار پروژه پالایشگاه فراشبند را معطل کرده‌اید، همچنین باید در رفع مشکل بیش از ۳۵۰ راننده که به صورت غیرحجمی ۲۰ سال به صورت مستمر کار می کنند اقدام شود. چرا با روح و روان این عزیزان بازی می‌شود.

فروردین در تذکری دیگر خطاب به وزیر آموزش و پرورش، افزود: چرا نسبت به جذب داوطلبان کارنامه سبز که در شرایط کرونایی آزمون دادند و پذیرفته شده‌اند، اقدام نمی‌شود در حالی که با کمبود معلم در آموزش و پرورش مواجه هستیم و اکنون نیز این عزیزان در مقابل مجلس تجمع کرده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا