آیا می دانیددیدنی های جهانعلم و فناوریگردشگری

عجایب هفتگانه جهان 2020 – با ما به جاهای شگفت انگیز سفر کنید

آیا می دانید عجایب هفتگانه جهان چه جاهایی هستند؟ با ما می توانید همه آن ها را ببینید! با این کار، شما نه تنها لیستی از جاذبه های دیدنی دنیا را به دست می آورید، بلکه این “عجایب” شما را به دیدن جهان، به روشی کاملاً جدید دعوت می کند. از عرصه بزرگ گلادیاتوری رم گرفته تا دیوار بزرگ چین به لحاظ تاریخی، شهر نیمه پنهان باستانی پترا در اردن و شهر گمشده مه آلود و جادویی ماچو پیچو در پرو.

به شما توصیه می کنیم برای تعطیلات از این مناطق دیدنی حتما دیدن کنید.

عجایب هفتگانه جهان

1) Machu Picchu در پرو

عجایب هفتگانه Machu Picchu در پرو
ماچو پیچو در پرو

به پرو بروید و با قطار ویستادوم (Vistadome) در میان دره زیبای Urubamba که برای Aguas Calientes محدود است، سوار شوید و از میان جنگل گرمسیری به سمت کوهستان MACHU PICCHU حرکت کنید. در هنگام بازدید می توانید از ویرانه های متعلق به قرن پانزدهم دیدن کنید که راهنمای شما در آن جا در مورد قدمت و اتفاقاتی که در آنجا رخ داده به شما اطلاعات می دهد. ماچو پیچو فقط یکی از عجایب هفتگانه است که گردشگران را از دیدن خود متحیر می کند.

1) Petra در اردن

یکی از عجایب هفتگانه قابل تامل، پترا اردن است
پترا اردن

از گشت و گذار در پترا، که یکی از میراث جهانی یونسکو و یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان است، لذت ببرید. پترا خیلی طول کشید تا کشف شود. این مکان در شهر مقدس موآب ( Moab) قرار دارد. شما می توانید با قدم زدن در دره SIQ (که تنگه ای باریک که در فیلم ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی مشهور است)، از یک تجربه فراموش نشدنی لذت ببرید. همچنین معابد و مقبره های دیدنی که از سنگ ماسه و سنگ های سرخ ساخته شده اند را ببینید و آن جا مانند یک بادیه نشین در چادر چای بنوشید.

3) The Colosseum در ایتالیا

کلوسئوم را هم در شب و هم در روز ببینید
کلوسئوم ایتالیا

به داخل Colosseum که یکی از شگفت انگیز ترین مکان ها است، بروید. جایی که بیش از 2000 سال پیش، گلادیاتورها با حیوانات وحشی و زندانیان روم می جنگید. قسمتی از تاریخ ایتالیا را در این مکان نمادین می توانید ببینید.

4) The Taj Mahal در هندوستان

تاج محل هند از مقدس ترین عجایب هفتگانه
تاج محل هندوستان

اگر می خواهید طلوع و غروب خورشید را در بهترین مکان ازعجایب هفتگانه جهان ببینید، حتما از تاج محل دیدن کنید. مطمئن هستم که عاشق آن جا می شوید. امپراطور مغول “شاه جهان” آن را به عنوان یاد بودی برای همسر محبوب خود که در هنگام زایمان درگذشت، ساخته است.

5) Christ the Redeemer در برزیل

مجسمه مسیح نجات دهنده از عجایب هفتگانه در دنیاست
مجسمه مسیح نجات دهنده برزیل

در پایتخت خیره کننده ریو در برزیل، راه آهن cog را به مسافت 2300 پا تا قله كوركوادو كیف کوهادو بپیمایید تا مجسمه مشهور مسیح ناجی را مشاهده كنید و از نمای 360 درجه لذت ببرید.

6) The Great Wall of China دیوار چین

دیوار چین را بایدبهترین مکان از عجایب هفتگانه جهان نامید
دیوار چین

دیوار بزرگ چین حدودا 6437 کیلومتر در سراسر زمین بی ثمر شمال چین از دریای بوهای تا صحرای گبی امتداد دارد. به شمال چین بروید تا به دهکده ای برسید که این دیوار بزرگ به خوبی دیده می شود و در امتداد دیوار قدم بزنید تا ازدیدن چشم انداز این قلعه ماموت لذت ببرید. راهنماهایی که در آنجا هستند می دانند چه ساعتی از روز را به این مناطق دیدنی بیایید که شلوغ نباشد تا از دیدن این مناظر لذت ببرید.

7) اهرام ثلاثه در مصر

آخرین مورد از عجایب هفتگانه جهان که اهرام ثلاثه است
اهرام ثلاثه مصر

به تازگی در یکی از اهرام معروف مصر به نام هرم خئوپس (که ساخت آن نزدیک به 20 سال طول کشید) ، ۲ حفره ی بزرگ خالی پیدا شده که ذهن دانشمندان را به خود مشغول کرده است. دلیل ساخت این دو فضای خالی نامشخص است. این هرم در زمان یکی از فراعنه ی مصر در سال های ۲۴۰۰ تا ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است و در منطقه ی جیزه در نزدیکی شهر قاهره قرار دارد. هرم خئوپس 139 متر ارتفاع دارد.

شما همراهان عزیز می توانید فقط با یک کلیک، از دیدن مناطق گردشگری ایران در تابستان از تعطیلات خود لذت ببرید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا