سیاسی

سرنخ خبرسازی‌های رسانه دولت علیه مجلس، در پاستور است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

ابراهیم عزیزی رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به اقدام خبرگزاری دولت در تخریب کمیسیون تلفیق و مجلس با جعل جداول بودجه، اظهار داشت: هر اقدامی در جهت تخریب مجلس، تلاش در راستای تخریب ملت است، زیرا نمایندگان مجلس، نمایندگان مردم و عصاره فضائل ملت هستند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت از هر ظرفیتی برای تخریب ناجوانمردانه مجلس استفاده می‌کند، گفت: جریان‌های سیاسی واداده علیه ملت و مجلس دست به تخریب می‌زنند تا موفقیت‌های مجلس را پنهان کنند.

وی با بیان اینکه سرنخ تخریب‌ها و خبرسازی‌ها در رسانه رسمی دولت در پاستور است، گفت: دولت به دلیل قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از مجلس انقلابی کینه دارد و چشم دیدن مجلس را ندارد بنابراین از هر مستمسکی برای تخریب مجلس استفاده می‌کند.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، کارنامه دولت خالی است و پاستور کارنامه‌ای برای عرضه به ملت ندارد؛ تنها اقدام دولت، تلاش برای به ثمر رساندن برجام بود که آن هم نافرجام شد. برجام خسارت محض بود و نه تنها مشکلات زیربنایی را حل نکرد، بلکه مشکلات کشور را افزایش داد.

وی گفت: بنابراین دولت راهی به جز تخریب مجلس ندارد تا بدین‌وسیله اذهان عمومی را به سمت خود هدایت کند اما مجلس انقلابی ثابت‌قدم و استوار روی اصول انقلابی ایستاده و به نیابت از ملت، دولت را استنطاق خواهد کرد.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا