بازی فکریخانوادهسرگرمیعلم و فناوریکامپیوتر و آی تیکودک و والدین

5 وب سایت آموزشی عالی برای کودکان و نوجوانان

یک فرمول عالی برای موفقیت در یادگیری کودکان دارای 3 عنصر است: درگیر کردن، تعامل و سرگرمی است. هر چه بیشتر این عناصر را در آموزش خود به کار گیرید نتیجه بهتری را در یادگیری کودکان مشاهده خواهید کرد. با استفاده از دنیای تکنولوژی، هر معلمی می تواند بدون توجه به موضوعی که تدریس می کند این عناصر را در کلاس خود با یکدیگر ادقام کند و با ایجاد آموزشی بهینه تجربه یادگیری جامعی را فراهم آورد. بر اساس این فلسفه یادگیری، در ادامه 5 سایت آموزشی برای کودکان و نوجوانان را در اختیار تان قرار داده ایم تا با ترکیب کردن دنیای تکنولوژی و بر انگیختن کنجکاوی کودکان به شیوه ای کاملا سرگرم کننده به آن ها تدریس کنید.

1- NASA Kids’ Club

سایت آموزشی ناسا

کلوپ کودکان ناسا فضایی را متمرکز بر بازی، ویدئو، تصویر و فعالیت را فراهم می آورد تا به کودکان درباره یادگیری فضا و دنیای بیرون از زمین کمک کند.

2- BrianPOP Science

سایت آموزشی برین پاپ

BrainPOP یک وب سایت آموزشی است که دارای ویدئوهای انیمیشنی و درس هایی است که درباره عنوان های علمی متفاوت بحث می کنند. هر مبحث همراه با تصاویر، ویدئو، امتحان و فعالیت همراه است.

3- Discovery Kids

سایت آموزشی کیدز دیسکاوری

یکی دیگر از منابع عالی آموزشی ویدئویی برای کمک به یادگیری کودک درمورد منابع علمی سایت Discovery Kids است. این سایت همچنین دارای بازی های تعاملی و امکان لینک شدن به نرم افزارهای علمی برای کودکان است.

4- Science Kids

سایت آموزشی ساینس کیدز

همانطور که از نامش مشخص است، علم برای کودکان، سایتی است که دارای گنجینه ای از موارد علمی آموزشی است. شامل بازی های آنلاین، آزمایشات، برنامه های درسی، امتحان، پروژه های علمی، فعالیت های آزاد و چیزهای دیگر است.

5- National Geographic Kids

سایت آموزشی نشنال جئوگرافی

این وب سایت، عاشقان علوم را قادر می سازد تا دنیای علم را از طریق مجموعه ای از برنامه ها، بازی ها، مجلات، اسباب بازی ها و دیگر ابزار آموزشی کشف کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا