آرایش و زیباییمد و فشن

زیبایی عجیب وساده بازیگران

در این مقاله می خواهیم رمز و رازهای آرایش و زیبایی بازیگران محبوب را با شما در میان بگذاریم تا شما نیز بهره مند شوید. این روزها زیبایی در سادگیست پس سعی نکنید آرایش غلیظی را برای مهمانی ها انتخاب کنید.

1- پنکک

برای اینکه پوستی جوان و شاداب داشته باشید، باید سایه زیر چشم را از بین ببرید شما باید با پنکک یک درجه روشن تر از کرم پودرتان از ابتدای خط مژه تا انتهای گودی چشم و گوشه بینی را بپوشانید.

2- فرمژه

فرمژه

زمانی که از حمام یا استخر می آیید از فرمژه استفاده کنید چون رطوبت لازم را دارند و تا مدتی مژه ها حفظ حالت می کنند.

3- پودر ابرو

پودر ابرو بسیار خوب عمل می کند و کاملا طبیعی به چشم می آید اما باید بدانید که پس از گذشت چند ساعت ایجاد لک می کند بهتر است اول با مداد ابرو نواحی خالی را پرکنید سپس پودر را روی آن استفاده کنید.

4- کرم پودر

کرم پودر

هنگامی که از کرم پودر استفاده می کنید بهتر است کمی کف دست ها را به هم بمالید و بعد از آن به آرامی روی گونه ها، چانه، پیشانی و بینی بمالید. گرمای کف دست باعث می شود کرم بهتر روی صورتتان بنشیند وجلوه ی طبیعی داشته باشد.

5- رژلب

رژ لب

برای اینکه آرایش ساده و دخترانه ای داشته باشید بعد از زدن کرم پودر رژ لب و رژگونه بزنید با این حرکت رنگتان باز می شود و نیازی به سایه و ریمل نمی بینید. از دلایل اصلی زیبایی بازیگران همین مورد است.

6- استفاده از سایه چشم به جای رژ

اگر رژ لبتان تمام شد و چیز دیگری دم دستتان نبود نگران نباشید خودتان آن را درست کنید. دستتان را کمی چرب کنید و درون سایه چشم فرو کنید و بر روی لب تان بمالید.

7- ریمل

ریمل

برای بلند تر و پر تر جلوه دادن مژه ها استفاده از ریمل دو سر توصیه می شود. ابتدا باید سر حجم دهنده آن را که کرم رنگ است را استفاده کنید و صبر کنید تا خشک شود سپس آن سر دیگر که مژه هارا بلند جلوه می دهد استفاده کنید.

8- خط چشم

خط چشم

اطمینان داشته باشید که بین خط مژه و خط چشمتان فاصله ای نباشد. ابتدا از سایه استفاده کنید و سپس پلک را بالا برده و و خط چشم را نزدیک به خط مژه بکشید.

زمان کشیدن خط لب یا خط چشم بهتر است دستتان را یک جای ثابت بگذارید تا خطی صاف و بدون نوسان بکشید.

9- رفع خستگی چشم

برای دیده نشدن خستگی و قرمزی چشم بهتر است از سایه و خط چشم آبی استفاده کنید و از زدن سایه هایی که در خود قرمز دارند مثل بنفش، ارغوانی و قهوه ای خودداری کنید.

هرگز بیرون تر از خط لب طبیعی خود خط لب نکشید و توجه داشته باشید رنگ های تیره لب هایتان را کوچک تر نشان می دهد.

10- براش

از براش هایی با کیفیت خوب استفاده کنید و تا حده امکان از خریدن پد و براش های فله خودداری کنید.

غذاهای پرچرب می تواند رژ لبتان را تکه تکه و باعث می شود لبتان پوسته پوسته به نظر برسد بهتر است از رژ لب های براق استفاده کنید تا هنگام غذا خوردن نگران خراب شدن آن نباشید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا