سیاسی

روحانی: به وظیفه خود درباره انتخابات عمل کنیم

[ad_1]

رئیس جمهور گفت: انتخابات برای ملت و منطقه سرنوشت ساز است ؛ نگوییم انتخابات اثری بر زندگی ما ندارد.

به گزارش ایسنا، عصر امروز(دوشنبه) حسن روحانی در جمع فعالین اقتصادی با اشاره به آثار مخرب ویروس کرونا بر اقتصاد کشور اظهار کرد: این ویروس جهانی و غیر قابل پیش بینی است. اگر دو سال قبل به همه دانشمندان جهان می گفتید مشکل بهداشتی ما در دو سال آینده چیست نمی توانستند این موضوع را بگویند. رمال ها هم که می گویند در انتخابات چه کسی پیروز می شود این موضوع را پیبینی نکرده بودند.

وی ادامه داد: از یک کشور و استانی شروع شد که کسی فکر نمی کرد همه دنیا را بگیرد. در ایران هم وقتی اولین بار فهمیدیم این ویروس وارد شده است، به مردم اطلاع دادیم. روز آخر بهمن بود، وزیر بهداشت ما گفت دو نوعش در ایران هست. یک آقایی در دولت گفت خیلی بد است که الان نزدیک انتخابات هستیم اعلام کنیم، گفتم هر چه می خواهد بشود؛ باید اعلام کنیم. همان روز هم اعلام کردیم.

روحانی افزود: بعضی ها باور نکردند، بعضی ها مسخره کردند، اما نه فقط ما که همه دنیا مبتلا شدند. یکی می گفت ویروس شش ماهه است. یکی می گفت تابستان بشود از بین می رود، اما الان می دانیم ویروس خطرناکی است جهش های متعددی هم دارد. اولش می گفتند بدترینش کرونای انگلیسی است و بعد کرونای آفریقایی و اخیرا هم با کرونای هندی مواجهه شدیم . پس معلوم است این ویروس در حال جهش است. معلوم هم نیست کی از آن خلاص می شویم.

این خبر تکمیل می شود

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا