اخبار اقتصادی

دستور جدی دادستانی برای رفع مشکل معارضین در پروژه راه‌آهن اردبیل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالله طباطبایی ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم‌اکنون مشکلی که در رابطه با پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه به صورت جدی مطرح بوده، بحث معارضین اراضی این پروژه است که در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم جهت رفع و تسهیل این شرایط انجام شده است.

وی ادامه داد: در نظر داریم تا با شناسایی معارضین پروژه راه‌آهن اردبیل با دعوت از این افراد و تشکیل جلسه در محل دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل دیداری را با آنها داشته و نسبت به احصای مشکلات و رفع آن‌ها اقدام نمائیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز اردبیل پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه را یک پروژه فرامنطقه‌ای معرفی کرده و افزود: در این رابطه برای تسهیل موانع بهره‌برداری این پروژه باید با همت و تلاش مضاعف و با همکاری دستگاه‌های اجرایی و ناظر به صورت منسجم عمل کرد تا این پروژه همانطور که قبلاً هم وعده داده شده است در موعد معین به بهره‌برداری برسد.

طباطبایی به ضرورت حمایت از تولید و اشتغال تاکید و تصریح کرد: امسال، سال پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی هاست و در پیروی از این سیاست داخلی باید در کنار احقاق حقوق عامه در راستای تولید و اشتغال نیز گام‌های بلندی برداریم.

وی این پروژه را از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی استان با ردیف اعتبار ملی دانست و اضافه کرد: در صورت بهره‌برداری از راه‌آهن اردبیل – میانه که مطالبه به حق مردم منطقه است، رونق خوبی را در بحث حمل و نقل ریلی در منطقه شاهد خواهیم بود.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا