سیاسی

در برقراری پروازها، سیاست یک بام و دو هوا اعمال می‌شود

[ad_1]

ایسنا/خوزستان نماینده اهواز با انتقاد از برقراری تورها و پروازهای ترکیه گفت: اخیرا شنیده‌ایم که پروازهای انگلیس نیز مجددا از سر گرفته شده است؛ این مساله، سیاست یک بام و دو هوایی است که در کشور اعمال می‌شود.

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه آمار تلفات کرونا در کشور روز به روز رو به افزایش است، اظهار کرد: در ایام نوروز اگر قرنطینه کامل اعمال می‌شد تا سفرها انجام نشوند، با توجه به اینکه کشور ما به شکل سنتی معمولا تا ۱۵ فروردین‌ماه نیمه تعطیل است، مساله خاصی به وجود نمی‌آمد.

وی با انتقاد از ترغیب مردم برای سفرهای داخلی و خارجی افزود: بخش قابل توجهی از کرونای انگلیسی از ترکیه و به دلیل سفرهای مردم، وارد ایران شده است.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی که وضعیت شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از آن به شدت بالا است، تورهای ترکیه و پروازها به این کشور برقرار است.

یوسفی عنوان کرد: در ایام عید و پیش از آن شرایطی به وجود آمد که تصور می‌شد می‌توان به سفر رفت و این مساله باعث شد که اکنون با وضعیت فعلی مواجه شویم. در آن زمان باید جلوی پروازها و برقراری تورهای تفریحی گرفته می‌شد تا شاهد چنین وضعیتی نشویم.

وی افزود: در شرایط فعلی اعمال تعطیلی‌های گسترده و فشار به اصناف و بازاریان دیگر هیچ دردی را دوا نمی‌کند زیرا بسیاری از مردم، مبتلا شده‌اند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حجم زیادی از ابتلا به کرونا در پی بازگشت مردم از سفر به ترکیه بروز یافت، گفت: اخیرا شنیده‌ایم که پروازهای انگلیس نیز مجددا از سر گرفته شده است؛ این مساله، سیاست یک بام و دو هوایی است که در کشور اعمال می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا