سیاسی

حیدری: روز قدس پاسخی به ظلم وارد شده به مردم فلسطین است

[ad_1]

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز قدس را پاسخی به ظلم وارد شده به مردم فلسطین دانست و گفت که روز قدس بالاترین وحدت سیاسی و اجتماعی مسلمانان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.

شهریار حیدری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن روز قدس اظهار کرد: حضرت امام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نام گذاری کردند. این تکلیف شرعی و قانونی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین است که تحت اشغال رژیم نامشروع صهیونیستی قرار گرفته اند.

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب یادآور شد: براساس تاریخ از قدیم الایام سرزمین فلسطین متعلق به مردم فلسطین است که تحت توطئه صهیونیستی، انگلیسی و عبری از مردم فلسطین گرفته شده و آنها را بیرون کردند. مردم فلسطین برای دفاع از خود سالها مبارزه کردند آن هم در شرایطی که رژیم آمریکا و مستشاران غربی اش همه جانبه از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند، لذا روز قدس پاسخی به این همه ظلمی است که به مردم فلسطین وارد شده است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت از مردم فلسطین بالاترین وحدت سیاسی و اجتماعی در دنیای اسلام است. روز قدس نهادینه شده و جمهوری اسلامی ایران و دنیای اسلام هم از مردم فلسطین حمایت می کند البته امیدواریم که دنیای اسلام در عمل هم این حمایت را داشته باشد.

حیدری در پایان اظهار کرد: امیدوارم در یکی از روزهای قدس شاهد پایان رژیم صهیونیستی باشیم. روز قدس روز تاریخی و بزرگی به شمار آمده که بزرگترین پشتوانه معنوی برای ملت مظلوم فلسطین است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا