سیاسی

تنفس مصنوعی به دشمنان ندهیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام صادق بهزاد بعد از ظهر چهارشنبه در سخنرانی خود در مسجد امام علی (ع) شهرک کارشناسان اردبیل اظهار کرد: عده‌ای تلاش می‌کنند تا با طرح صلح امام حسن (ع)، صلح ایران با آمریکا را موجه جلوه دهند در حالی که مقایسه این دو صلح کار نابخردان است و بزرگترین خیانت به پیشرفت کشور می‌باشد.

وی تصریح کرد: امام حسن مجتبی (ع) با ترک جنگ با معاویه سعی کرد تا خیانت‌های پشت پرده را به خوبی روشنگری کند و به اطرافیان بفهماند که چه خیانت‌ها و دسیسه‌هایی در پشت پرده حاکمان فاسق وجود دارد.

امام جمعه موقت اردبیل گفت: امام حسن مجتبی (ع) به هیچ وجه زیر بیرق ظلم به راه و روش ائمه اطهار (ع) و همچنین احکام الهی نرفت و به شایستگی از جنگ و مقابله با حیله‌ها و نیرنگ‌های معاویه کنار کشید.

بهزاد افزود: امام حسن مجتبی (ع) می‌دانست که اگر در برابر معاویه کوتاه بیاید، قطعاً با حیله‌ها و نیرنگ‌های خبیثانه آنها مواجه خواهد شد و به همین دلیل سعی کرد تا با تدبیری شایسته از مقابله با حاکمان فاسق دوری گزیند و حقیقت اسلام و احکام آن را برای مردم تبیین کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مقایسه صلح امام حسن مجتبی (ع) با شرایط کنونی و کوتاه آمدن در برابر آمریکا نیرنگ عده‌ای است که می‌خواهند با سیاسی‌کاری کشور را به منجلاب نابودی بکشانند.

بهزاد اضافه کرد: دولتمردان با شعار مذاکره هشت سال بلایی بر سر کشور و مردم آوردند که در تاریخ برای همیشه به یادگار می‌ماند و تلاش‌های ادامه‌دار برای ایجاد صلح با آمریکا جز وقت تلف کردن چیز دیگری به همراه ندارد.

وی با انتقاد از سیاست دولت در کوتاه آمدن برابر نظام غرب بیان کرد: اگر شریح علیه امام حسین (ع) حکم قتل داد، امروز شریح قاضی بسیاری سعی می‌کنند تا سر مردم کلاه گذاشته و به نوعی حقیقت اسلام و حقانیت انقلاب اسلامی را نادیده بگیرند و طرح دوستی با آمریکا و نظام منفور غرب را ایجاد کنند.

بهزاد ادامه داد: در حالی که دشمنان انقلاب اسلامی نفس‌های آخر خود را می‌کشند، صلح با چنین حیله‌گران و مکارانی ظلم به آرمان انقلاب اسلامی، امام راحل و همچنین شهداست که در این هشت سال جز وقت تلف کردن از دولت فعلی چیز دیگری مشاهده نکردیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند تا به هر شکل ممکن به اصالت و حقانیت نظام اسلامی ضربه بزنند اما نمی‌دانند که این ملت روحیه عاشورایی دارد و هیچ وقت اجازه تعدی و جسارت را نخواهند داد.

بهزاد با بیان اینکه دولت تنفس مصنوعی به دشمنان می‌دهد تا آنها بتوانند روح تازه‌ای بگیرند، تصریح کرد: آنهایی که با اقتصاد و معیشت مردم بازی می‌کنند، به خوبی می‌دانند که مذاکره با آمریکای جنایتکار هیچ نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت و جز وقت تلف کردن و ضربه زدن به آرمان ملت، هیچ نتیجه‌ای ندارد.

امام جمعه موقت اردبیل گفت: ضرورت دارد دولتمردان بیش از این فریب آمریکا و همدستان غربی را نخورند و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری با در نظر گرفتن مصلحت ملت و نظام به افزایش توان داخلی بپردازند اما آنچه که مشاهده می‌شود خلاف دیدگاه و حرکت مقام معظم رهبری و مردم اقداماتی انجام می‌شود که جز گله‌مندی و ناراحتی نتیجه‌ای به همراه ندارد.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا