ترفند خودروترفند ها

ترفند های کاربردی برای خودرو شما

شاید برایتان پیش آمده باشد که در موقعیت های متفاوت، در مکان هایی دچار مشکل با خودروتان شده باشد که راه حل آن را ندانید! ما در این مقاله برای شما ترفند های خودرو را قرار می دهیم که بسیار کاربردی هستند.

برخی از مردم وسواس زیادی برای مراقبت از اتومبیل های خود دارند.ما به شما کمک می کنیم تا بهترین راه حل ها را داشته باشید.

ترفند های خودرو- چگونه همیشه خودرو خود را تمیز و مرتب نگهدارید؟

می توانید از کیسه زباله های مخصوص خودرو استفاده کنید یا این که کیسه ای پلاستیکی را برای این کار همیشه در خودرو خود داشته باشید.

کیسه های زباله مخصوص خوردو با قیمت هایی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

چگونه از خودرو در مقابل نور آفتاب محافظت کنیم؟

افتادن نور آفتاب در چشم راننده بسیار ناراحت کننده و خطر ناک است. ما در این بخش راه حل رهایی از این مشکل را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

شما می توانید با استفاده از یک ورق نازک پلاستیکی از چشمان خود در مقابل نور آفتاب محافظت کنید. در واقع این روشی است که خلبانان از آن استفاده می کنند.

چگونه از درب های ماشینمان در مقابل خراش برداشتن مراقبت کنیم؟

اگر پارکینگ شما فضای کمی برای حرکت اتومبیلتان دارد، به شما توصیه می شود با استفاده از فوم، سطح دیوار و یا ستون را بپوشانند تا در صورت برخورد در اتومبیلتان با ستون، در خودرو دچار خراش نشود.

چگونه استیکر های قدیمی روی ماشین خود را برداریم؟

بعضی علاقه خاصی به چسباندن استیکر های مختلف به ماشینشان دارند، اما مشکل اینجا است که بعد از چسباندن این استیکر ها در صورت نیاز به تغییر چگونه آن ها جدا می شوند؟ برای جدا شدن استیکر ها از ماشینتان کافی است روزنامه ای را در آب گرم قرار دهیم و روی استیکر به مدت 10 دقیقه بگذاریم.

 

چگونه بدون صرف هزینه بالا در اتومبیل خود مانیتور داشته باشیم برای کودکانمان؟

لازم نیست همیشه با صرف هزینه های گزاف یعضی کار ها را انجام دهید. کافی است تبلت کودکتان را داخل کیسه شفاف پلاستیکی قرار دهید و آن را از صندلی جلویی آویزان کنید.

چگونه در ماشین خود، بدون در نظر گرفتن جای اضافی دستمال کاغذی نگه داریم؟

کافی است یک لیوان یکبار مصرف درب دار را بگذاریم و درب آن را کمی برش بزنیم، سپس داخل آن دستمال کاغذی هایتان را قرار دهید و به راحتی استفاده کنید.

تمیز کردن چراغ های اصلی خودرو

برای تمیز کردن چراغ های اصلی خودرو که کدرو کثیف شده اند و همچنین درخشندگی خود را از دست داده اند، کافی است که روی دستمال، اندکی خمیر دندان بزنید و به وسیله آن چراغ های خودروتان را تمیز کنید، خواهید دید که آن ها مانند روز اولشان درخشان و تمیز خواهند شد.

تمیز کردن لکه های ریز و درشت روی شیشه خودرو

اگر بعد از تمیز کردن خودروتان متوجه لکه های ریز و درشت در روی شیشه های آن شدید، کافی است به سراغ ضد یخ ها بروید، یکی از موارد تشکیل دهنده ضد یخ ها الکل ها هستند، همچنین یکی از موارد بسیار عالی برای تمیز کردن شیشه ها.

روی دستمال کمی نم، ضد یخ را ریخته و به آرامی شیشه هایتان را تمیز کنید، خواهید دید که لکه ها همگی محو خواهند شد.

برای مطالعه مقاله بهترین ماشین های 2020 کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا