سیاسی

تحرکات ایذایی منافقین علیه تیم مذاکره کننده ایران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با از سرگیری دور جدید نشست‌های کمیسیون مشترک برجام، در حالی که رایزنی‌های فشرده بین هیئت نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های برجام برای تفاهم بر سر احیای کامل برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان ادامه دارد، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و یا سلطنت طلب که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده بودند، اقدام به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه اعضای تیم مذاکره کننده ایرانی کردند.

این افراد با ناسزاگویی علیه تیم مذاکره کننده و توزیع یادداشت بین عابران خواستار توقف مذاکرات و لغو کامل برجام از سوی کشورهای اروپایی شدند.

تعداد این افراد که کمتر از ۱۰ نفر است، به نحو کاملاً محسوس توسط یکی از عناصر وابسته به شبکه ایران اینترنشنال هماهنگ می‌شوند.

استفاده از بلندگوهای قوی تعبیه شده در پیاده روی مقابل هتل محل مذاکرات، باعث سلب آسایش ساختمان‌های اطراف و عابران شده که حتی باعث درگیری یکی از این افراد با پلیس نیز شد.

لازم به ذکر است، پلیس اتریش، مسئولیت حفاظت کامل از محل مذاکره و هیات‌های مذاکره کننده را به عهده دارد و اجازه نزدیک شدن این افراد را نمی‌دهد.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا