مد و فشن

تاج گذاری ملکه زیبایی 2019

در اوایل ماه دسامبر جشنواره ای در میان زنان از سراسر دنیا برگزار که در آن شایسته ترین دختر دنیا انتخاب می شود، این جشنواره همه ساله و هر بار در یک کشور برگزار می شود که تاج به بهترین دختر دنیا تعلق خواهد گرفت. با ما همراه باشید تا دختر برگزیده در مراسم ملکه سال 2019 را به شما معرفی کنیم.

ملکه 2019

تونی آن سینگ “Toni-Ann Singh” دختری 23 ساله از جمائیکا در مراسم تاجگذاری ملکه 2019 که در لندن برگزار شد، انتخاب شده است.

بخوانید!

شما می تواند برای اطلاع از راز های زیبایی ساده و خیره کننده افراد مشهور، به مقاله “ زیبایی عجیب وساده بازیگران ” مراجعه نمایید.

این مسابقه در روز شنبه 14 دسامبر در لندن برگزار شد و زنان از سراسر جهان برای کسب عنوان معتبر و تاج معروف آبی در آن رقابت کردند.

ملکه 2019

مقام دوم این رقابت ها به دختری از فرانسه به نام ” اوفلیا میزینا ” واگذار شد، در حالی که دختری از هند به نام ” سومان رائو ” مقام سوم را کسب کرد.

تونی آن سینگ دومین نماینده از جامئیکا است که در این مراسم مقام دختر شایسته در سال 2019 را کسب کرده است.

پیش از این در سال 1993 نماینده ای از جمائیکا در این مراسم انتخاب شد.

مراسم ” Miss World ” اولین بار در سال 1951 برگزار شد، که با سابقه ی طولانی مدت خود در رده قدیمی ترین برنامه ها قرار می گیرد.

ملکه 2019

گفته می شود که از سال 1992 تا 2008 این مراسم به دست دختران روسی بوده است.

در جشنواره “ملکه 2019″ نیز قرار بر این بوده است که دختری به نام ” آلیا سانکو ” در این مراسم شرکت کند، اما به دلیل برخی از مشکلات تنها شرکت در مراسم نیمه نهایی برای آن فراهم شده است.

بر اساس آمار ها، این برنامه حدود 900 میلیون از 140 کشور جهان تماشاچی داشته و در حدود 100 میلیون نفر در به طور پیامکی و اینترنتی در نظر سنجی این برنامه شرکت کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا