تازه های تکنولوژیگوشی موبایل

بهترین گوشی های هوشمند برای بازی

اکنون هر تلفن هوشمند نمی تواند همه بازی ها را به راحتی اجرا کند. برخی از آنها خوب هستند، برخی دیگر خیلی خوب نیستند. اما بهترین اجرا برای بازی به شما امکان می دهد همه چیز را از سرعت CPU و GPU گرفته تا نظارت بر نرخ فریم و مسدود کردن تماس ها و پیام ها تغییر دهید. بیایید به بهترین گوشی های هوشمند بازی با حالت بازی اختصاصی نگاهی بیندازیم تا بازی خود را به سطح بالاتری برسانیم.

1. VIVO Z1X

Vivo Z1X تلفن هوشمند رسمی برای بازی PUBG Mobile است و از یک حالت مخصوص بازی برخوردار است. روشن کردن آن باعث می شود همه فرایندهای پس زمینه برای آزاد سازی RAM، برای بازی روانتر از بین برود. اما بیش از آن، Vivo Z1X همچنین یک تعویض صدا در بازی، گزینه ای برای غیرفعال کردن تماس و اعلان ها در هنگام بازی و حتی یک مرکز آموزشی ارائه می دهد تا به شما در یادگیری نحوه بازی PUBG Mobile کمک کند.

VIVO Z1X
VIVO Z1X

2. REDMI NOTE 8 PRO

جدای از این واقعیت که Xiaomi Redmi Note 8 Pro از MediaTek Helio G90T پشتیبانی می کند و دارای خنک کننده مایع است، همچنین میزبان یک بازی مخصوص بازی است که به شما اجازه می دهد کیفیت بصری بازی ها را بهبود ببخشید، منابع را آزاد کنید و به شما امکان می دهد تماس ها و پیام ها را نادیده بگیرید. همچنین می توانید در هنگام بازی، به CPU و GPU نیز توجه کنید.

REDMI NOTE 8 PRO
گوشی های هوشمند بازی

3. REALME X2 

Realme X2 دستگاهی بسیار مناسب بازی است و یک حالت مخصوص بازی نیز وجود دارد تا همه چیز را راحت تر کند. فعال کردن آن باعث می شود برنامه های پس زمینه را ببندد و تأخیر شبکه را بهبود ببخشد، بنابراین در هنگام بازی تاخیر نخواهید داشت. علاوه بر این، می توانید تماس ها و اعلان ها و موارد دیگر را غیرفعال کنید.

REALME X2
REALME X2

در این مقاله با سه نوع از بهترین گوشی های هوشمند بازی آشنا شدید. در مقاله دیگر آی تایمز گوشی های 2020 معرفی شده اند که با مراجعه به لینک مشخص شده می توانید با آن ها آشنا شوید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا