البسهمد و فشن

بهترین مدل لباس های زمستانی شیک و گرم

با شروع فصل سرما و شروع بارش برف و باران، حال و هوای ما نیز عوض می شود. با وجود سردی هوا بسیاری از ما در این فصل نیز برنامه های زیادی برای بیرون رفتن داریم. لباس زمستانی خوب نقش مهمی در برنامه ریزی های ما برای بیرون رفتن دارد. ست کردن لباس های زمستانی یکی از دغدغه هایی است که ما را درگیر خود می کند. برای داشتن خاطرات خوب در هوای سرد این ماه ها نیاز است تا انتخاب درستی در لباس داشته باشیم.

در این مطلب برای شما 7 مدل از لباس های زمستانی شیک و گرم را گذاشته ایم. از آن ها دیدن کنید تا از جدیدترین مد های روز دنیا برای لباس های زمستانی با خبر شوید. این مدل ها به راحتی با لباس های دیگر ست می شوند بنابراین نیازی نیست تا دیگر نگران این موضوع باشید یا دغدغه ست کردن داشته باشید. تمام راهنمایی هایی که نیاز دارید را برای شما خواهیم گفت.

بافت رو با طرح نامنظم

این بافت با طرح نامنظم جذابیت زیادی دارد و برای ست کردن با انواع رنگ های روشن و تیره بسیار مناسب است. رنگ های زرشکی و سفید و نوک مدادی بهترین ترکیب برای این بافت زمستانی هستند.

در زمستان تمایل به پوشیدن لباس های یقه اسکی بسیار زیاد است. این مدل از بهترین بافت هایی است که می توان آن را با انواع لباس های یقه اسکی پوشید. کمر این بافت کشی است و همین باعث شده تا لباس شکل خوبی بگیرد.

لباس آستین بلند مجلسی گرم با طرح پلنگی

این لباس آستین بلند دارای چاپ کلاسیک پلنگ است. این مدل لباس بسیار سبک و گرم است. آستین های بلتد این لباس یکی از ویژگی بسیار خوب آن است که آن را برای زمستان بسیار مناسب کرده است. پوشیدن آن با چکمه جذابیت زیادی برای شما ایجاد می کند.

لباس کمربند دار پنبه ای

این لباس کمر بند دار با آستین های بلند، پارچه ای سبک دارد. در فصل سرد می توان آن را با چکمه پوشید و ست عالی داشت. جنس آن از پنبه بازیافتی است که بسیار نکته مثبتی محسوب می شود. این لباس به گونه ای طراحی شده که در زمستان به طور خوبی می تواند بدن را گرم کند.

بافت یقه دار بلند

این بافت یقه دار با آستین های بلند بسیار گرم است در عین حال بسیار در بدن آزاد است. این بافت با انواع ساپورت ها و چکمه ها ست می شود و ترکیب بسیار مناسبی را برای فصول سرد دارد.

لباس کمربند کراواتی پاییزه

این لباس یقه v شکل دارد و کمربند آن قابل جابجایی است. پارچه آن شبیه ابریشم است و ظاهری بسیار زیبا دارد. با انواع کفش های مختلف ست می شود و بسیار سبک است.

لباس کوتاه چرم دکمه ای

این لباس از چزم نرم کره ای ساخته شده است. آستین های آن کمی گشاد است و این بر زیبایی آن افزوده است. این لباس گرم است و به راحتی با چکمه ست می شود.

ژاکت یقه اسکی

این ژاکت یقه اسکی لباس بسیار مناسبی برای پوشیدن با شلوار جین در زمستان است. این لباس از جنس پنبه و پلی استر است و طرح بسیار جذابی دارد. در مهمانی های خانوادگی به راحتی می توانید از این بافت استفاده کنید.

اگر می خواهید اطلاعاتی راجع به فرآیند انتخاب رنگ سال داشته باشید به مطلب آی تایمز با این موضوع مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا