بازی آنلاینسرگرمی

15 مورد از بهترین بازی های آنلاین با چالش هایی جدید

بازی های آنلاین به شما فضایی می دهد تا دنیایی جدید با چالش هایی جدید را تجربه کنید و همه این ها را همراه دوستان خود و به صورت آنلاین انجام دهید. شما می توانید بدون اینکه مجبور باشید از خانه خارج شوید، با یک دوست قدیمی ملاقات کنید، یا دوستان جدیدی پیدا کنید و گروه خود را راه بیاندازید. به لطف سرعت بهتر اینترنت و افزایش تعداد بازی های آنلاین، بیشتر و جذاب تر از گذشته بازی های گروهی وجود دارد. یواشکی: همه این بازی ها عالی نیستند. خوشبختانه ما برای شما، 15مورد از بهترین بازی های آنلاین را جمع آوری کرده ایم.

حالا می خواهیم نحوه انتخاب این لیست را بگویم: ابتدا، ما تصمیم گرفتیم که فقط بازی های آنلاین را لیست کنیم، به این معنی که اتصال آنلاین ویژگی اصلی باشد که شامل برخی از بازی های تک نفره با حالت های چند نفره، مانند Uncharted 4 نمی شود. فراتر از این دو ویژگی سختگیرانه، سایر موارد، از بازی های تیراندازی گرفته تا بازی های داستانی، شرایط حضور در لیست بهترین بازی های آنلاین را داشتند. به خواندن ادامه دهید تا بدانید کدام بازی ها موفق شده اند و در لیست قرار گرفته اند.

1- Dead by Daylight

بازی Dead by Daylight
Dead by Daylight

توسعه دهنده: Behavior Interactive

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,PS5 ,Xbox One ,Xbox Series X and S ,Nintendo Switch ,Android ,iOS قابل اجرا می باشد.

یک توسعه دهنده باهوش از ترکیب فیلم های کلاسیک slasher با تیمی از نوجوانان بی دفاع و یک قاتل غیر قابل توقف بازی معرکه ای به نام Dead by Daylight تولید کرد. یکی از بهترین بازی های آنلاین در سبک اکشن Dead by Daylight است.

2- PUBG

بازی PUBG
PUBG

توسعه دهنده: شرکت PUBG

این بازی در قالب های PC ,Xbox One ,PS4 ,iOS ,Android قابل اجرا است.

PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به طور خلاصه PUBG یکی از بهترین بازی های آنلاین در سبک بتل رویال است. PUBG در واقع گرایی (حداقل به اندازه یک مسابقه مرگ 100 نفره با ماشین های منفجر شده) برنده است. انتظار کمانه کردن گلوله و کشته شدن با یک گلوله را داشته باشید. بازی دیگری نیز در این سبک و شبیه به این بازی به نام بازی free fire وجود دارد.

اما همانطور که می دانید پابجی برای بازیکنان ایرانی پینگ بالایی دارد و معمولاً موجب دیسکانکت شدن آن ها می شود! برای جلوگیری از این منظور می توانید از لیست بهترین Dns for Pubg برای یک تجربه بهتر از این بازی استفاده کنید که بهترین DNS سرور های عمومی و رایگان سال 2021 را معرفی کرده است.

3- Tetris 99

بازی Tetris 99
Tetris 99

توسعه دهنده: Arika

این بازی تنها در قالب Nintendo Switch قابل اجراست.

یکی از بهترین و پر تنش ترین و دیوانه کننده ترین بازی های آنلاین چند نفره در سال های اخیر Tetris 99 است. این یک بازی کاملاً اصیل است که برای اولین بار نزدیک به 40 سال پیش آغاز شد.

4- Red Dead Online

بازی Red Dead Online
Red Dead Online

توسعه دهنده: Rockstar Games

این بازی در قالب های PS4 ,Xbox One ,PC ,Stadia قابل اجرا است.

Red Dead Redemption 2 یک شاهکار در سبک اکشن و ماجراجویی است. شما می توانید هر کاری که می خواهید در قسمت تک نفره انجام دهید، مانند شکار، نگه داشتن مربیان استیو و اصلاح در پشت سالن و اما بازی به صورت چند نفره؛ فعالیت های منحصر به فردی را به همراه دارد. در داستان این بازی، رویداد های پاپ آپ و مسابقات رقابتی مبتنی بر تیم وجود دارد. دوستان خود را جمع کنید و وارد بازی شوید.

5- Counter-Strike: Global Offensive

بازی Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

توسعه دهنده: Valve, Hidden Path Entertainment

این بازی در قالب PC ,Xbox One ,Xbox 360 ,PS3 قابل اجرا می باشد.

اگر به دنبال بهترین بازی آنلاین با سبک تیر اندازی تاکتیکی هستید، از Counter-Strike: Global Offensive غافل نشوید. از ویژگی های این بازی تصاویر فوق العاده از درگیری های نظامی مدرن، است. این بازی می خواهد سریع تر به نتیجه برسید و متفکر سریع تری باشید و همراه تاکتیک و کار گروهی برنده شوید.

6- Overcooked 2

بازی Overcooked 2
Overcooked 2

توسعه دهنده: Ghost Town Games

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,Xbox One ,Nintendo Switch قابل اجرا ست.

اگر همیشه در انتهای ذهنتان به این موضوع فکر می‌کردید که کافه یا رستورانی را به همراه شخص خاصی تاسیس کنید، Overcooked 2 بهترین بازی آنلاین برای شماست. در این بازی، شما و چند بازیکن دیگر نقش آشپز را در آشپزخانه هایی که تا کنون ساخته شده اند، بر عهده دارید. فکر می کنید می توانید روی کوه یخ آشپزی کنید؟ وقتی با سرعت از اتوبان می گذرد، چطور؟ شما باید سریع، دقیق و هماهنگ با هم تیمی های خود باشید تا مشتریان خود را خوشحال کنید.

7- Diablo 3

بازی Diablo 3
Diablo 3

توسعه دهنده: Blizzard

این بازی در قالب های PC ,Xbox One ,PS4 ,Nintendo Switch قابل اجرا است.

اگر به دنبال بازی با سبک اکشن و نقش آفرینی هستید، Diablo 3 بهترین بازی آنلاین است. بسیاری از بازی ها، از Torchlight گرفته تا Path of Exile، وجود خود را مدیون مجموعه Diablo هستند و پدربزرگ ژانر هک اند اسلش هنوز بسیار سرحال است. Diablo 3 هشت ساله است، اما نبرد تند و درخشان آن همچنان مانند هر بازی دیگری که بازی کرده ایم پاسخگو است.

در حالت تک نفره اعتیاد آور است و وقتی در مهمانی ماجراجویان آنلاین با مهارت های مکمل بازی می کنید، عالی است. هر بازیکن آواتار خود را دریافت می کند، بنابراین مجبور نیستید بر سر انتخاب آواتار دعوا کنید. همچنین می توانید هر چیزی را که انتخاب می کنید بین دوستان خود به اشتراک بگذارید. هفت آموزش آن، حالت کاملاً جدیدی را برای تسلط ارائه می دهد و ارزش آن را دارد که در مبارزات با هر یک از آن ها بازی کنید.

8- Phasmaphobia

بازی Phasmaphobia
Phasmaphobia

توسعه دهنده: Kinetic Games

این بازی تنها در قالب PC قابل اجرا است.

بازی های وحشتناک زیادی وجود دارد، اما تعداد کمی از آن ها می توانند هنگام بازی آنلاین با دیگران واقعاً احساس ترس را برانگیزند. Phasmophobia با سادگی این ژانر را در بر می گیرد و یکی از بهترین بازی های آنلاین در این سبک است.

گروهی (تا چهار نفر) برای بررسی فعالیت های ماوراءالطبیعه به خانه ها، مدارس و حتی زندان می روند. تنها هدف شما مشاهده و ثبت وقایع در حال انجام است، با توجه به چک لیست کار هایی که به شما پاداش بیشتری می دهند، انجام می دهید و در عین حال از ابزار های مختلف برای انجام کار استفاده می کنید.

9- Portal 2

بازی Portal 2
Portal 2

توسعه دهنده: Valve

این بازی تنها در قالب PC قابل اجراست.

در سبک معمایی Portal 2 بهترین بازی آنلاین است. در تعاونی آنلاین، شما و دوستتان، پازل های خیره کننده را با استفاده از پورتال حل می کنید. داشتن چهار پورتال بین شما به این معنی است که Valve باید چالش ها را از حد معمول سخت تر کند و باید بگویم که آن ها واقعا سخت هستند. هنگام ضربه زدن به کلید ها، پرش از لبه ها و پرش از نوار های ژل رنگ روشن، واقعاً باید مغز خود را بچرخانید و زمان را هماهنگ کنید، این یک بازی شگفت انگیز است.

10- Risk of Rain 2

بازی Risk of Rain 2
Risk of Rain 2

توسعه دهنده:  Hopoo Games

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,Xbox One ,Switch قابل اجرا می باشد.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که ترکیب یک گیاه و یک ربات که می تواند با ریشه های خود روی زمین بخزد و همزمان به دانه ها شلیک می کند، یا یک کماندوی معمولی که به تدریج سریع تر و چابک تر می شود، با استفاده از وسایل مناسب چه احساسی خواهد داشت، پس این بازی برای شما است.

در این بازی تغییر از حالت دو بعدی به یک دیدگاه سه بعدی کامل شگفت آور است، اما عملکرد دیوانه وار عجیب و غریب روگل را کاملاً توجیه می کند. حداکثر چهار بازیکن (یا فقط انفرادی) می توانند با انتخاب گروهی از شخصیت های منحصر به فرد که هریک سلاح ها و توانایی های خاص خود را دارند، با هم متحد شوند تا موج به موج دشمنان را شکست دهند. با پیشروی در سطوح مختلف، ارز هایی را برای مبادله اقلام به دست می آورید.

11- League of Legends

بازی League of Legends
League of Legends

توسعه دهنده: Riot Games

این بازی تنها در قالب PC قابل اجراست.

League of Legends یکی از بهترین بازی های آنلاین در جهان است. طیف گسترده ای از شخصیت ها (بیش از 130!) به این معنی است که مطمئناً شخصیتی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.

12- Spellbreak

بازی Spellbreak
Spellbreak

توسعه دهنده: Digital Extremes

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,Xbox One ,Nintendo Switch قابل اجرا می باشد.

در این بازی ماموریت شما این است که جهان را از رژیم ستمگرانه افراد شرور خلاص کنید. این مبارزه نرم و روان است، حرکت سیال و شکوفایی بصری هیجان انگیز است که به برجستگی Warframe کمک می کند. Developer Digital Extremes همچنین در برقراری ارتباط با طرفداران خود بسیار خوب عمل می کند که این امر منجر به پشتیبانی از بازیکنان شده است. شما باید یکی از بازیکنان شوید.

13- GTA Online

بازی GTA Online
GTA Online

توسعه دهنده: Rockstar Games

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,Xbox One قابل اجراست.

این مورد از نظر فنی یک حالت در GTA 5 است نه یک بازی جداگانه، اما GTA Online شایسته این است که جداگانه شناخته شود. برای شما غیرقانونی است که بتوانید زندگی فانتزی یک فوق جنایتکار را تجربه کنید. در زندگی واقعی ممکن است شما یک حسابدار، معلم، کارگر فست فود یا پزشک باشید، اما GTA Online به شما امکان می دهد دزدی های خطرناک و عملیات غیرقانونی انجام دهید. اساساً هر چیزی که در دنیای واقعی شما را به زندان می اندازد. اگر به دنبال بازی با سبک اکشن و ماجراجویی هستید، GTA Online انتخابی عالی است.

14- Path of Exile

بازی Path of Exile
Path of Exile

توسعه دهنده:  Grinding Gear Games

این بازی در قالب های PC ,PS4 ,Xbox One قابل اجرا می باشد.

اگر به دنبال جایگزینی برای Diablo 3 یا سری Torchlight یا بهتر بگویم، به دنبال یک تجربه جدید و گسترده و همچنین رایگان هستید، Path of Exile برای شما بهترین بازی آنلاین است.

15- Forza Horizon 4

بازی Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

توسعه دهنده: Playground Games

این بازی در قالب های PC ,Xbox One قابل اجراست.

اگر ما مجبور بودیم یک گیم مسابقه ای توصیه کنیم، این بازی رنگارنگ و فوق العاده Forza Horizon 4 است. می توان آن را به صورت آفلاین نیز انجام داد، اما در اصل یک مسابقه آنلاین دائمی است و سایر بازیکنان را مشاهده می کنید که در اطراف نقشه زوم در حال بزرگنمایی آن هستند.

ما توصیه می کنیم مرحله اول را در اسرع وقت به پایان برسانید، زیرا در آن صورت بازی آنلاین باز می شود با مسابقه ها و چالش هایی که روی نقشه می ریزد، شما می توانید با دوستان یا غریبه ها به کاروان های بداهه ملحق شوید و نیمی از سرگرمی، در جست و خیز در گوشه های خارج از رویداد ها نهفته است.

منبع: gamesradar.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا