سینمافرهنگ و هنر

بهترین انیمیشن هایی که در سال 2021 کران می شوند

خوشبختانه صنعت ساخت انیمیشن در شرایط دور کاری که در آن زندگی می کنیم به شکلی منحصر به فردی در حال پیشرفت است، مطمئناً در سال های آینده شاهد افزایش انمیشین ها برای همه سنین خواهیم بود. از فیلم جدید Burgers Bob’s گرفته تا سری جدید Space Jam هر یک در نوع خود بهترین انیمیشن های 2021 هستند.

در ادامه به معرفی بهترین انیمیشن های سال 2021 خواهیم پرداخت:

تام و جری 2021

تام و جری 2021

معروف ترین دشمنان کارتونی جهان برای بار دیگر در دنیای انیمیشن ها ایفای نقش کرده اند. به لطف بستر خوب و بهترین نرم افزار های ساخت انیمیشن که در شرایط دور کاری نیز انیمیشن سازان را همرهی می کنند ما بالاخره شاهد حضور این دو دوست قدیمی هستیم.

وقتی جری در یک سوئیت مینیاتوری در یک هتل شیک در شهر نیویورک اقامت می کند، تام برای گرفتن جری استخدام می شود، تا قبل از اینکه جری یک عروسی مهم را خراب کند او را بگیرد. گویا 2021 برای انیمیشن سازان بهترین سال بوده است زیرا پس از این همه مدت ما شاهد حضور این دو اسطوره بوده هستیم.

تاریخ اکران: 26 فوریه 2021

باب اسفنجی 2

انیمیشن باب اسفنجی 2

جدید ترین فیلم از باب اسفنجی بار ها و بار ها اکران خود را به تأخیر انداخت، اما طرفداران آن سرانجام امسال می توانند آن را تماشا کنند و به احتمال زیاد در ماه فوریه اکران می شود. انیمیشن باب اسفنجی 2021 از اهالی Bikini Bottom کمی متفاوت به نظر می رسند، اما آن ها همچنان درگیر ماجرا های مسخره ای می شوند که می تواند بهترین لحظات را برای ما رقم بزند. در باب اسفنجی 2، باب اسفنجی و پاتریک، باید گری -حلزون باب اسفنجی- را نجات دهند. 

تاریخ اکران: فوریه 2021

انیمیشن رایا و آخرین اژدها

انیمیشن رایا و آخرین اژدها 2021

این انیمیشن یکی از انیمیشن های جدید سال 2021 است. این انیمیشن درباره یک جنگجوی جوان به نام رایا است که باید آخرین اژدهای باقی مانده را پیدا کند تا آرامش را به سرزمین های کوماندرا بازگرداند.

تاریخ اکران: 5 مارس 2021

پیتر خرگوش فراری 2

انیمیشن 2021 پیتر خرگوش فراری 2

حیوان دست آموز معروف جیمز کوردن برای بار دیگر بازگشته است. این انیمشین 2021 داستان پیتر رابیت و دوست های خزدار او را در شهر بزرگ پس از فرار از خانه، تلاش برای سرقت از یک کشاورز در بازار و گرفتار شدن آن ها را به بهترین نحو روایت می کند.

تاریخ اکران: 2 آوریل 2021

انیمیشن اژدها آرزو

انیمیشن اژدها آرزو

دین یک دانشجوی کالج در شانگهای است که رویای دیدن دوباره دوست دوران کودکی اش لی نا را دارد. روزی، یک پیر مرد قوری ای به دین می دهد که از آن اژدها آرزو بیرون می آید. لانگ به دین می گویند که هر کسی که قوری را در دست دارد، سه آرزو او را بر آورده می کند. این انیمیشن در مورد این اژدهای آرزو و آرزو های دین است.

تاریخ اکران: 11 ژوئن 2021 (اکران شده)

برگر های خانواده باب؛ انیمیشن جدید 2021

انیمیشن برگر های خانواده باب 2021

خانواده عجیب و غریب باب، قرار است در سال 2021 برای اولین بار با انیمیشن برگر های خانواده باب به نمایش گذاشته شوند که امیدواریم بهترین خود را ارائه دهند. با توجه به اینکه هنوز از آن تریلری منتشر نشده و جزئیات آن مبهم است، هنوز چیز زیادی از آن نمی دانیم.

تاریخ اکران: 9 آوریل 2021

انیمیشن Rumble 

انیمیشین Rumble

در دنیایی که هیولا های غول پیکر در کنار انسان ها زندگی می کنند، هیولا ها ورزشکاران سرشناسی هستند که در کشتی هیولا شرکت می کنند. این انیمیشن در مورد بهترین ورزشکار های هیولایی سال 2021 در این دنیا است.

تاریخ اکران: 14 مه 2021

انیمیشن مینیون ها پس از پیدا کردن گرو

مینیون های 2021

چه کسی می تواند عاشق داستان، این شرور های کوچک و قدیمی نباشد؟ به نظر من این بهترین انیمیشن سال 2021 است. در این قسمت از اسپین آف من نفرت انگیز، فلیونیوس گرو 12 ساله سعی می کند شرارت خود را به گروهی از ابر شرور ها نشان دهد. اگر شما قسمت قبلی مینیون ها را دیده باشید حتماً می دانید مینیون ها چگونه با گرو آشنا می شوند، این انیمیشن در مورد ادامه ماجرا است.

تاریخ اکران: 2 ژوئیه 2021

انیمیشن هرج و مرج فضایی 2 (Space Jam 2)

هرج و مرج فضایی دو 2021

انتظار طولانی برای ادامه Space Jam 1996 به زودی به پایان می رسد. در این فیلم جدید لبرون جیمز، باگز بانی و بقیه خدمه Looney Tunes بازی می کنند و این در حالی است به یک ماجراجویی مجازی جدید راه پیدا می کنند.

تاریخ اکران: 16 ژوئیه 2021

انیمیشن خانواده آدامز 2

انیمیشن خانواده آدامز 2

این انیمیشن روایت کننده داستان یک خانواده وحشتناک و ترسناک است که به مناسبت جشن هالووین بازگشته اند. طوری که تریلر آن می گوید، امیدوارم جهان به حالت عادی بازگردد. احتمال می دهیم بازیگران این انیمیشن بدون تغییر باقی مانده اند.

تاریخ اکران : 8 اکتبر 2021

انیمیشن افسون (Encanto)

انیمیشین افسون 2021

امسال دیزنی هم با یک انیمیشن موزیکال به نام Encanto بازگشته است. این انیمیشن در مورد لین مانوئل میراندا در کلمبیا و خانواده ای جادویی داستان های جذابی روایت می کند. 

تاریخ اکران: 24 نوامبر 2021

انیمیشن ویوو (Vivo)

انیمیشن ویوو

ویوو، موجود خزداری است که باید از جزیره کارائیب به ایالات متحده سفر کند تا آهنگی را ارائه دهد. اما وقتی این سفر سخت می شود، که او مجبور است در گابی یک متحد برای خود پیدا کند و در نهایت با دختر جوانی رو به رو می شود.

تاریخ اکران: 6 آگوست 2021

انمیشین هتل ترنسیلوانیا 4 (2021)

هتل ترنسیلوانیا 4

بعد از سه سری پول ساز و جذاب از هتل ترنسیلوانیا، انیمیشن چهارم آن هم در راه است. این انیمیشن در مورد اختراعی است که لولو خان و باند هیولایی اش را به انسان های ناتوان تبدیل می کند، در حالی که برعکس این کار را برای جانی انجام می دهد. سرانجام جانی طعم هیولا بودن را در این سری می چشد.

تاریخ اکران: 1 اکتبر 2021

انیمیشن 2021 Ron’s Gone Wrong (رون اشتباهی)

انیمیشن  Ron’s Gone Wrong

بارنی بچه ای است که از والدینش یک خواهر یا برادر می خواهد، اما سرانجام یک ربات دریافت می کند. او نام ربات بیضی شکل خود را رون گذاشته و به زودی می فهمد که ظاهراً رون یک محصول معیوب است. دوستی آن ها از نقایص متقابل آن ها شکل می گیرد.

تاریخ اکران: 22 اکتبر 2021

انیمیشن Sing 2

انیمیشن Sing 2

کالووی یک شیر راک خوان ضد اجتماعی است و باستر مون، تهیه کننده تئاتر، باید او را متقاعد کند که بخشی از یک نمایش جدید باشد. همچنین خروج کالووی از دوران بازنشستگی مستلزم این است که مون و دوستانش منطقه امن خود را ترک کرده و برای تهیه یک نمایش بزرگ تر به شهر بزرگی سفر کنند.

تاریخ اکران: 22 دسامبر 2021

منابع:

esquire.com
indiewire.com
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا