اقتصادبورس و سرمایه گذاری

بهترین ارز های دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری و خرید کدام اند؟

بیت کوین، ارز دیجیتال شناخته شده و بدون شک استاندارد طلای فعلی برای سرمایه گذاری ارز های دیجیتال است و در سال 2017 بیش از 1،300٪ سود به دست آورد. بیش از ده ارز دیجیتال دیگر با بیت کوین عملکردی بهتر از 3،300٪ تا سود حیرت انگیز 36،000٪ داشتند. از آن زمان، علاقه مندان به ارز های دیجیتال در تلاشند بیت کوین بعدی یا بهترین ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری کشف کنند. در اینجا لیستی از بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری تهیه کرده ایم.

بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری:

 • بهترین برای خرید و فروش: Bitcoin
 • بیشترین استفاده در بازار را دارد: Ethereum
 • بهترین برای نقل و انتقالات پر سرعت: Ripple
 • بهترین در تکنولوژی بلاکچین: EOS
 • بهترین گزینه جایگزین برای بیت کوین: Bitcoin Cash
 • زمان معامله سریع: Litecoin
 • بهترین گزینه با پتانسیل رشد: Chainlink

توضیحی درباره ارز دیجیتال

اولین ارز دیجیتال بیت کوین بود که در سال 2009 توسط یک توسعه دهنده با نام مستعار ساتوشی ناکتاموتو اختراع شد. بازار هویت واقعی ساتوشی ناکتاموتو را نمی داند، اما زمینه های ایجاد شده توسط بیت کوین زمینه را برای سایر ارز های دیجیتال هموار کرد.

این امر همچنین منجر به پذیرش روزافزون ارز دیجیتال به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری و همچنین به عنوان یک وسیله مبادله، راهی برای انتقال ایمن پول از یک مالک ارز به مالک دیگر به صورت دیجیتالی و بدون استفاده از بانک ها یا موسسات مالی سنتی شد.

ارز های دیجیتال برای عملکرد خود به عنوان پول طراحی شده اند، جایگزینی برای ارز های ناشناخته جهان که بسیاری از آن ها از طریق تورم در مراحل مختلف فرسایش قرار دارند یا در معرض تصرف دولت قرار دارند. یونان، کشوری با نرخ مالیات بر درآمد 45٪، روزانه بیش از 900 حساب بانکی را تصرف می کند.

کشور قبرس، یک مرکز مالی نوپا، عواقب پیش فرض بدهی یونان را متحمل شد و دولت قبرس را مجبور به تصرف وجوه سپرده گذار برای پرداخت بدهی کرد. نرخ تورم ونزوئلا در حال حاضر بیش از 46،000٪ است، که یک بحران مالی ایجاد می کند که بقای خانواده ها را در این کشور تهدید می کند.

ویژگی های بهترین ارز دیجیتال

رتبه بندی ویس، آژانس رتبه بندی مستقل پیشرو برای موسسات مالی، اخیراً رتبه بندی ارز های دیجیتال را معرفی کرده و بیت کوین، ریپل، EOS ،NEO و Steem را به عنوان 5 ارز دیجیتال برتر معرفی کرده است. ویس همچنین ده ارز دیجیتال را شناسایی می کند که به عنوان ضعیف ترین آن ها شناخته می شود.

 • سرپوش بازار از بسیاری جهات: محدودیت بازار برای یک ارز دیجیتال همراه با نقدینگی است. ارز های دیجیتال ممکن است هرگز بازار را پیدا نکنند و مانع از خروج سودآور سرمایه گذاران از موقعیت شود.
 • نوید بخش فناوری جدید: Ethereum و Ripple هر دو سود استراتوسفر خود را مدیون فناوری ابتکاری تعبیه شده در پلتفرم های مربوطه خود هستند و هر دو ارز رمز پایه را از بازار شلوغ عرضه های معمول مشابه متمایز می کنند.
 • ویژگی های امنیتی یا ناشناس بودن: فناوری مانند قرارداد های هوشمند که در Ethereum و چندین ارز دیجیتال دیگر یافت می شود با ایجاد مجموعه ای از قوانین برای هر معامله، معاملات را ایمن تر می کند. برخی از ارز های دیجیتال مانند Monero تمرکز زیادی بر ناشناس ماندن دارند و هویت فرستنده و دریافت کننده وجوه را پنهان می کنند.
 • سودمندی صنعت: Ethereum و Ripple باز هم نمونه های خوبی از ارز های دیجیتال با کاربردی فراتر از یک ابزار مبادله ساده هستند. به ویژه ریپل، محبوبیت و افزایش 36،000 درصدی قیمت آن در سال 2017 را ناشی از پذیرش در صنعت مالی به عنوان ابزاری برای انتقال پول در سراسر جهان ارزان و سریع تر از روش های سنتی می داند.

بهترین ارز دیجیتال چیست؟

جسور ترین سرمایه گذاران می توانند ارز های دیجیتال جدید را در همان عرضه اولیه سکه یا اندکی پس از آن، به دنبال نمونه ای که توسط بسیاری از میلیونر های امروز بیت کوین تعیین شده، خریداری کنند. با این حال، ممکن است هرگز “بیت کوین بعدی” وجود نداشته باشد و برآورد می شود 1000 ارز دیجیتالی که در اثر دیجیتال ناپدید شده اند، خطراتی را برای سرمایه گذاران اولیه به وجود می آورد. نگاهی بیندازید که کدام ارز های لیست را تشکیل داده اند.

علاوه بر این ها اگر قصد دارید به طور حرفه ای ترید کنید، قطعا می دانید که با توجه به تحریم ها نمی توانید به طور مستقیم معامله کنید، بنابراین توصیه می کنیم با بهترین کشور برای بایننس آشنا شوید.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای خرید و فروش و سرمایه گذاری

از بین همه ارز های دیجیتال، بیت کوین اولین و شناخته شده ترین ارز دیجیتال در بازار است. همچنین از بزرگ ترین سقف بازار سود می برد و در میان ارز های دیجیتال بیشترین میزان معامله را دارد و نقدینگی را در کوتاه مدت تضمین می کند. بیت کوین سایر ارز های دیجیتال را از نظر پذیرش به عنوان یک وسیله پرداخت، هدایت می کند. در حال حاضر بیشترین میزان سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بر روی بیت کوین صورت می گیرد.

با کاهش چشمگیر از بالاترین میزان در بیش از 20،000 دلار برابر با هر بیت کوین، BTC ممکن است فضای کافی برای رشد با وجود شلوغی بیشتر رقبا داشته باشد.

اتریوم (ETH)

اتریوم بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در معاملات بزرگ

Ethereum به عنوان ارز و پلتفرمی که “قرارداد های هوشمند” را به بخشی از بازار ارز های دیجیتال تبدیل کرده است، از زمان معرفی خود در سال 2015، دستاورد های چشمگیری داشته است. در حال حاضر فقط Bitcoin را در رابطه با سرمایه بازار دنبال می کند، Ethereum به یکی از پر بازدید ترین ارز های دیجیتال در جهان تبدیل شده است.

کنسرسیومی از برخی از بزرگترین نام های تجاری، از جمله مایکروسافت، اینتل، چیس و جی پی مورگان در حال ساخت نسخه های آماده برای تجارت نرم افزاری هستند که Ethereum را هدایت می کند. با شوق و اشتیاق بازار در پشت پروژه Ethereum، هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم Ethereum روند رشد خود را ادامه نمی دهد و سرمایه گذاران باید Ethereum را به عنوان بخشی از نمونه کار های ارز دیجیتال در نظر بگیرند.

ریپل (XRP)

ریپل، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در انتقال سریع

ریپل به طرق مختلف از بسیاری از رقبای ارز رمزنگاری شده خود متمایز می شود. Ripple یک اختراع آزمایشگاه Ripple است و از رمز Ripple در نقل و انتقال پول با سرعت بالا و کم هزینه در سراسر جهان استفاده می شود. آزمایشگاه های Ripple تعدادی از مشارکت ها با خدمات پیشرو انتقال پول را اعلام کرده است که انتظار می رود در آینده مشارکت بیشتری در بازار مالی وجود داشته باشد.

برخلاف بسیاری از ارز های دیجیتال که با امید و رویا ها معامله می کنند، امروز در دنیای واقعی از Ripple استفاده می شود که نشانه هایی از پذیرش آینده در جامعه بازار مالی را نشان می دهد. افزایش ارزش ریپل بیش از 36،000٪ در سال 2017 بوده است، اما احتمالاً سود های مشابه رو به جلو نخواهد بود.

EOS

EOS بهترین ارز دیجیتال مشابه ریپل

ارز دیجیتال دیگری با قرارداد های هوشمند مانند Ethereum که محبوبیت بیشتری پیدا می کند EOS است. اعتبار EOS به عنوان اولین پلتفرم بلاکچین، ارائه برنامه های غیر متمرکز که در بلاکچین و پردازش موازی زندگی می کنند، سرعت معاملات سریع تر و مقیاس پذیری بهتر از برخی رقبا را امکان پذیر می کند. معاملات در شبکه EOS رایگان است.

بسیاری از رقبا، از جمله Ethereum، برای انتقال سکه یا نشانه از یک آدرس کیف پول به دیگری، هزینه معامله دارند. EOS در ماه می سال جاری ICO یک ساله خود را به پایان رساند و در مجموع 4 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. ICO با مدت زمان بیشتر در تلاش برای ایجاد یک بازار منظم برای EOS بدون افزایش چشمگیر و سقوط ناگهانی رایج در ارز های دیجیتال هنگام راه اندازی انجام شد.

عملکرد YTD برای EOS مسطح است و نوسانات کمتری نسبت به برخی از رقبا دارد. اشتیاق برای این پروژه همچنان زیاد است و EOS یکی از ارز های دیجیتال فعال در بورس ها است.

بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش بهترین ارز دیجیتال جایگزین بیت کوین

Bitcoin Cash، یک شاخه پروژه اصلی Bitcoin، یکی از مواردی است که باید تماشا کنید، زیرا چهارمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است. اگر مجبور به انتقاد از بیت کوین در شکل فعلی آن شود، سرعت معاملات کند از جمله چالش های اصلی آن است. بیت کوین کش با استفاده از کد اصلاح شده از پروژه بیت کوین ایجاد شده است که اجازه می دهد اندازه بلوک های بزرگتر، زمان معاملات سریع تر و مقیاس پذیری بهتر را ارتقا دهد.

اگر چه هنوز به اندازه بیت کوین پذیرفته نشده است یا به اندازه بیت کوین شناخته نشده است، اما Bitcoin Cash هنوز یک گزینه امیدوار کننده برای بیت کوین است که علاقه مندان بازار مشتاق آن هستند.

لیت کوین (LTC)

لیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری با سود زیاد

Litecoin که اکنون به عنوان روش پرداخت در Overstock.com پذیرفته شده است، ممکن است آینده درخشانی نیز داشته باشد. به سرمایه گذاران بلند مدت در LTC تا 20 برابر بازده پاداش داده شده است، هرچند که در اواخر دسامبر 2017 با افزایش قیمت، قیمت LTC به بیش از 350 دلار رسید.

Litecoin اکنون در حدود 84 دلار معامله می شود و اگرچه نشانه هایی از ادغام را نشان می دهد اما همچنان فعال است و به طور مداوم یکی از 10 ارز دیجیتال برتر است که با کلاهک بازار اندازه گیری می شود. Litecoin دارای زمان معامله سریع تر نسبت به بیت کوین است که عمده آن را استفاده از نوع دیگری از الگوریتم برای انجام معاملات به بلاکچین می داند. افزایش سرعت تراکنش مقیاس پذیری را نیز افزایش می دهد.

چین لینک بهترین ارز دیجیتال مشابه اتریوم

Chainlink (LINK) رمز اتریوم است که شبکه اوراق غیر متمرکز Chainlink را تأمین می کند. این شبکه به قرارداد های هوشمند در Ethereum اجازه می دهد تا به طور ایمن به منابع داده خارجی، API ها و سیستم های پرداخت متصل شوند. چین لینک در سال 2014 با نام SmartContract.com وارد بازار شد. اندکی پس از راه اندازی، نام آن به چین لینک تغییر یافت تا بازار اصلی آن را بهتر نشان دهد.

چین لینک در سال 2019 یک همکاری استراتژیک با Google ایجاد کرد. این توافق نامه پروتکل Chainlink را در استراتژی قرارداد هوشمند Google تأمین کرد. این حرکت از نظر سرمایه گذاران یک پیروزی بزرگ تلقی می شود زیرا به کاربران امکان می دهد تا به 2 تا از محبوب ترین سرویس ابری Google متصل شوند.

نتیجه گیری درباره بهترین ارز های دیجیتال

ارز های دیجیتال هنوز در سال های شکل گیری خود هستند. اگر در ارز های دیجیتال تازه وارد هستید، ممکن است فقط با سرمایه گذاری در معرض خطر و ساخت نمونه کار هایی از ارز های دیجیتال شوید که به طور گسترده معامله می شوند. پیشنهادات اولیه می تواند وسوسه انگیز باشد، به ویژه با افزایش سهموی مشترک در ICO. تقریباً به همان اندازه که رخ می دهد یک افت شدید به دنبال ICO رخ می دهد.

ارز های تثبیت شده به جلوگیری از برخی نوسانات و تأمین نقدینگی بهتری نسبت به ارز های دیجیتال جدید کمک می کنند. مهم است که بدانید یک ارز دیجیتال از کجا قابل معامله است و بازار این ارز دیجیتال چقدر بزرگ است.

بسیاری از سرمایه گذاران اولیه خود را بدون راهی مناسب برای خروج از موقعیت یافته اند. اگر ارز های دیجیتال برای ماندن در اینجا باشند، احتمالاً فرصت های بسیار خوبی در میان ارز های رایج تر وجود دارد و در عین حال خطر ناشی از پروژه های رها شده یا کمبود نقدینگی را به حداقل می رساند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا