مد و فشن

بلاگر کیست؟ چگونه یک بلاگر شویم؟

این روزها کمتر کسی وجود دارد که اصطلاح بلاگر به گوشش نخورده باشد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد بلاگر ها با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید.

در گذشته افرادی بودند که وبلاگ ها و مقالات را مورد نقد و بررسی خود قرار می دانند. این جریان از گذشته تا به امروز به گونه ای پیشرفت کرد که این صاحب نظران با بهره گیری از امکانات صاحبان مشاغل شروع به تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات این افراد کردند و اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار دادند. از جمله مواردی که در این حوزه ایجاد شده وبه صورت گسترده ای رواج پیدا کرده است بلاگ کردن یا نوشتن است.

بلاگر

بلاگر

امروزه اینترنت جزو آن دسته از مواردی است که از زندگی انسان ها جدا نمی شود. افرادی از این فناوری نهایت استفاده را کردند و تمامی محصولات و خدمات خود را تبلیغ کردند. به این روش تبلیغی که با کمک اینترنت است اصطلاحا بلاگ کردن می گویند. به افرادی که از طریق بلاگ کردن محصول و خدمات به جایی می رسند و معروف می شود بلاگر می گویند. درآمد این دسته افراد معمولا از طریق معرفی محصول و فعالیت در شبکه های اجتماعی به وجود می آید.

انواع بلاگر

بلاگر ها معمولا در زمینه های متفاوتی فعالیت می کنند. از جمله مواردی که این روز ها در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم : بلاگر مد و لباس، بلاگر دکوراسیون، بلاگر غذا، بلاگر اقتصادی، بلاگر مکان های تفریحی و …

چگونه یک بلاگر شویم ؟

برای بلاگر شدن بهتر است به توصیه های زیر توجه کنید:

  1. پلتفرم مناسب انتخاب کنید: در ابتدا شما باید انتخاب کنید که می خواهید در چه زمینه ای فعالیت داشته باشید؛ بنابراین باید پلتفرم مناسب انتخاب کنید. این روز ها برای بلاگر شدن باید از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید. بهتر است شبکه اجتماعی را انتخاب کنید که در آن مهارت دارید و ضمن اینکه شبکه اجتماعی را انتخاب کنید که کاربران بیشتری را به خود جذب کرده است. شبکه های اجتماعی توییتر، تلگرام و اینستاگرام از محبوبیت بیشتری در بین کاربران ایرانی برخوردار هستند.
  2. فعال بودن در شبکه های اجتماعی: راز موفقیت در شبکه های اجتماعی اکتیو بودن است. بهتر است همیشه با کاربران و دنبال کننده هایتان رابطه صمیمی داشته باشید، تا طرفداران بیشتری پیدا کنید.
  3. ایده گرفتن از سایر بلاگر ها: در شبکه های اجتماعی افراد زیادی در زمینه بلاگری فعالیت دارند. شما می توانید از فعالیت سایر افراد ایده و الهام بگیرید.
  4. عکاسی: به منظور تبلیغ محصولات و خدمات باید از آن ها عکس تهیه کنید. تا جایی که ممکن است از عکس های سایر بلاگر ها استفاده نکنید.
  5. برقراری ارتباط با دنبال کنندگان: بهتر است به منظور برقراری ارتباط درست با کاربران از فعالیت های خود یا به منظور معرفی محصولات خود سلفی بگیرید. راه دیگری که با کاربران و دنبال گنندگان ارتباط برقرار می کنیم پاسخ دادن به نظرات و کامنت ها است.
  6. پست بگذارید و اکتیو باشید: هر روز سعی کنید پست های جدید برای کاربران و دنبال کننده هایتان تهیه کنید و در شبکه اجتماعی مورد نظرتان قرار دهید. یکی از دلایلی که باعث می شود کاربران شما را دنبال کند، اکتیو بودن و پست گذاشت است. این کار به افزایش دنبال کنندگان شما نیز کمک می کند.
بلاگر

درآمد بلاگرها به چه صورت است؟

همان طور که می دانید بلاگر بودن جزو آن دسته از شغل های پر درآمدی است که اگر وارد آن شوید در عرض چند سال با فعالیت حرفه ای و رعایت روش های اصولی شما نیز به فرد ثروت مندی تبدیل می شوید. اما چگونه؟

برای شروع بهتر است با یک برند خاص قرار داد ببندید و شروع به معرفی محصولات آن برند در شبکه های اجتماعی کنید. با قرار دادن پست هایی از این برند در شبکه های اجتماعی کاربران را مجاب به خرید این محصول کنید.

برای مطالعه : ایده های جذاب برای انتخاب لباس رسمی

در پایان امیدوارم از این مطلب به اندازه کافی لذت برده باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا