اخبار اقتصادی

بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی‌منت به مردم است

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:به دنبال رفع موانع و اعمال پشتیبانی‌ها از جامعه کارو کارگری هستیم.

علی آشتاب امروز نهم اردیبهشت ماه در مراسم غبارروبی گلزار شهدای گمنام که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد، اظهار کرد: اگر امروز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی در یک فضای آرام، تعاملی، خدمتی در خدمت مردم هستیم این‌ها به برکت خون شهدا  و فداکاری ایثارگران است.

وی ادامه داد: در محضر شهدا اظهار کنیم که ما خودمان را مدیون شما می‌دانیم و موظف و مکلف به پیروی راه، هدف و آرمان شما هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: امروز بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی‌منت به مردم است و جامعه کارگری و کارفرمایی استان جزیی از جامعه از کشور هستند که در حال خدمتگزاری به جامعه هستند.

آشتاب بیان کرد: همه تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حفظ امنیت و آرامش برای رونق تولید و خدمتگزاری دارد و در این راستا از همکاری دستگاه‌های اجرایی استان که با این اداره کل تشکر می‌کنم.

وی افزود: باتوجه به اینکه امسال  “سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” نامگذاری شده قطعا در این راستا نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش هستیم و چنانچه فضای کسب و کار آرام باشد قطعا شاهد تولید بهتر و بیشتر خواهیم بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه باید به دنبال رفع موانع و اعمال پشتیبانی‌ها باشیم، عنوان کرد: بر اجرای قانون در راستای برداشتن موانع تاکید داریم تا از جامعه کار و تولید حمایت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا