آرایش و زیباییمد و فشن

ایجاد چال گونه بدون جراحی

یکی از معیارهای زیبایی چال خنده یا چال گونه است. چال گونه جذابیت و زیبایی انکار نشدنی دارد. بسیاری از خانم ها برای ایجاد چال گونه عمل های چند میلیونی انجام می دهند.

در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم تا بتوانید در خانه و با کارکردن روی عضله ی صورتتان چال را بر روی گونه خود ایجاد کنید.

آیا می دانید فلج بودن یکی از عضله های صورت باعث ایجاد چال گونه می شود؟

1- ایجاد چال گونه با لوازم آرایشی

شما می توانید آرایش ساده و زیبای چال گونه را داشته باشید برای این کار ابتدا جلوی آیینه بایستید و لبخند بزنید؛ چین و چروک هایی روی گونه تان معلوم خواهد شد.

با یک مداد آرایشی جای چال را علامت بزنید سپس با مداد ابرو ترجیحا قهوه ای رنگ روی نقطه ای که گذاشتید یک نقطه دیگر بگذارید.

کنار نقطه ای که ایجاد کردید هلال ماه 2 و نیم سانتی متری کوچک و کمرنگ بکشید سپس آن را با گوش پاک کن یا دست محو کنید اینقدر این کار را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

نکته: به هیچ وجه از مداد آرایشی مشکی استفاده نکنید چون چال گونه شما را فیک می کند.

ایجاد چال گونه

2- ایجاد چال خنده با ورزش

شما می توانید با ورزش دادن عضلات صورت این چال زیبا را روی گونه خود درست کنید. ابتدا لب هایتان را غنچه کنید و از داخل بمکید درست مثل زمانی که لواشک می خورید.

از داخل لپ هایتان را بین دندان هایتان بگیرید و فشار دهید تا چال گونه را ببینید؛ آن قسمت که چال ایجاد شد را با دست بگیرید و فشار دهید.

محکم نگه دارید و لب هایتان را تکان دهید. این کار را هر 30 دقیقه انجام دهید.

اگر به دنبال راه حل برای از بین بردن خط لبخندتان هستید اینجا کلیک کنید تا به شما کمک کنیم.

3- چگونه با استفاده از سر بطری چال خنده درست کنیم؟

با کمک گرفتن از سر بطری های پلاستیکی نیز می توانید چال خنده برای خود درست کنید فقط کافی است آن را تمیز بشورید و بین گونه ها و دندان هایتان نگه دارید.

به آرامی گونه تان را فشار دهید تا سر بطری روی صورتتان ایجاد چال کند. هر روز این کار را انجام دهید .

4- ایجاد چال خنده به کمک قلم

اگر به دنبال ایجاد چال خنده در خانه هستید یک راه کم هزینه و سریع استفاده از قلم است. لازم است لبخند بزنید و تا بتوانید محل ایجاد چال را تشخیص بدهید. سپس دو قلم بردارید و روی چال ایجاد شده کم کم فشار وارد کنید تا به تدریج چال خنده روی صورتتان ایجاد شود.

ایجاد چال گونه

5- ایجاد چال خنده به کمک دستگاه

در گذشته دستگاه های مکانیکی وجود داشته اند؛ آن را تنظیم می کردند تا فشار مشخصی را به گونه وارد کند. شما نیز می توانید این کار را با دست انجام دهید. در صورت لزوم با فرد متخصص مشورت کنید تا به مشکل نخورید.

اگر می خواهید برای اطلاع از قیمت ها و چگونگی جراحی چال گونه اطلاع پیدا کنید اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا