اخبار سلامتسلامت

انیمیشن رالف را نجات دهید! به همراه دوبله فارسی

در این مقاله می خواهیم در مورد انیمیشن «رالف» که به تازگی در فضای مجازی سرو صدای زیادی بر پا کرده است صحبت کنیم. رالف خرگوشی آزمایشگاهی برای تست لوازم آرایشی و بهداشتی است که پدر، مادر و خواهر و برادر و حتی بچه هایش را در این آزمایشات از دست داده است. در یک فیلم کوتاه با او مصاحبه و زندگی روزمره اش نمایش داده می شود.

آزمایش لوازم آرایشی روی خرگوش ها

در تست چشم، تاثیرات نفوذ مواد آرایشی داخل چشم ها آزمایش می شود. برای این کار مقدار قابل توجهی از مواد آرایشی را وارد چشم خرگوش می کنند که در 96 درصد از موارد تست، باعث کوری حیوان می شود. این آزمایش هر 24 / 48 و 72 ساعت، به مدت 2 ساعت در طول 7 روز انجام می شود.

به گزارش دیلی میل، سالانه حدود 20 هزار خرگوش و 240 هزار موش داخل آزمایشگاه ها جان خود را از دست می دهند. لطفا در هنگام خرید لوازم آرایشی بهداشتی، کمی بیشتر هزینه کنید و محصولاتی را خریداری نمایید که پشت بسته بندی آن ها قید شده باشد: «کرولتی فری» crulty free.

انیمیشن رالف

سازمان crulty free International یک سازمان حمایت از حیوانات است که برای از بین بردن تمام آزمایش های حیوانی فعالیت می کند. محصولات آرایشی و بهداشتی کرولتی فری یا به اصطلاح لوازم آرایشی بدون خشونت، شامل محصولاتی هستند که مواد اولیه خود را روی حیوانات آزمایش نمی کنند و مواد را با روش های موجود دیگر و به صورت علمی مورد بررسی قرار می دهند.

به عبارت ساده تر محصولات کرولتی فری تست حیوانی ندارند.

درباره “انیمیشن رالف را نجات دهید!”

فیلم کوتاه رالف را نجات دهید محصول سال 2021 با هنرمندی؛ تایکا وایتیتی، ریکی جرویز وزک افرون، به نویسندگی و کارگردانی؛ اسپنسر ساسر است. در ادامه نسخه کامل این انیمیشن با دوبله فارسی را تماشا کنید. برای حمایت از حیوانات و آگاه کردن دیگر افراد، این مقاله را به اشتراک بگذارید.

انیمیشن رالف را نجات دهید با دوبله فارسی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا