سیاسی

امیرعبداللهیان: حماسه این روزهای قدس، نویددهنده آزادی قدس است

[ad_1]

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتقاضه فلسطین گفت: حماسه این روزهای قدس، نویددهنده بشارت بزرگی برای قیام گسترده ملت فلسطین و آزادی قدس است.

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان با بیان این‌که قیام و دفاع همه مسلمانان جهان از مسجدالاقصی به‌عنوان قبله اول مسلمین، یک ضرورت اساسی به‌شمار می‌رود، گفت: این روزها جهانیان شاهد حرکت انتفاضه جدید مردان، زنان و جوانان قدس در مقابله با جنایات صهیونیست‌ها و دفاع از مقدسات دینی و ارزش‌های انسانی هستند.

وی افزود: شروع مجدد پاسخ موشکی مقاومت به گستاخی و جنایات صهیونیست‌ها نشانگر قدرت مقاومت و آفاز تغییر معادله به نفع مردم فلسطین است.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل، استمرار و توسعه انتفاضه رمضان به سراسر سرزمین‌های فلسطین را واقعیتی انکارناپذیر دانست و اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران ضمن اعلام حمایت و همبستگی با مردم مقاوم فلسطین، خشونت نظامیان صهیونیست و شهرک‌نشینان اشغالگر علیه مردم مظلوم فلسطین را قویا محکوم می‌کند.

امیرعبداللهیان یادآور شد: حماسه این روزهای قدس، نویددهنده بشارت بزرگی برای قیام گسترده ملت فلسطین و مقاومت علیه اشغالگران صهیونیست و آزادی قدس(مسجدالاقصی) و سراسر سرزمین تاریخی فلسطین است.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا