البسهمد و فشن

16 نکته برای افزایش جذابیت در آقایان!

اگر می خواهید خوب و جذاب به نظر برسید، به روز باشید و به 16 نکته گفته شده در این مقاله که در مورد افزایش جذابیت آقایان است، توجه کنید. هم چنین، لازم است به این نکته توجه کنید که، “گاهی رخ داد یک اشتباه، برای دیگران مد تلقی می شود و متاسفانه به سرعت آن را رواج می دهند.

بنابراین، در مورد استفاده هر چیزی نباید پیرو مد نباشید. مثلاً، استفاده از لباس هایی که بسیار پر زرق و برق باشند، در همه جا شیک محسوب نمی شوند. بنابراین، لازم است برای داشتن ظاهری جذاب، به برخی نکات هر چند کوچک توجه کنید. در اینجا، به بیان 16 نکته در مورد راه های افزایش جذابیت آقایان می پردازیم. با ما همراه باشید.

16 نکته در مورد افزایش جذابیت آقایان

خوب به نظر رسیدن تنها با خرید کفش و لباس و … جدید ممکن نمی شود. بلکه باید برخی اصول را در مورد استفاده از آن بدانید. هم چنین عادت هایی را که در گذشته داشته و حالا منسوخ شده اند، را ترک کنید. در برخی شرایط متناسب با محیط تغییر کنید. این شامل موارد زیر می باشد:

1- عدم استفاده بیش از حد، از عطر

اکثر آقایان حس بویایی ضعیفی دارند و به همین دلیل از عطر و ادکلن خود به میزان قابل توجهی استفاده می کنند. در نتیجه، حضور خود را با رایحه ای قوی اعلام می کنند. سعی کنید از عطر به مقدار مناسب استفاده کنید و این را برای خود یک عادت قرار دهید. زیرا، مصرف بیش از حد عطر علاوه بر عواقب ناشی از آن، می تواند باعث بروز میگرن و واکنش های آلرژیک شود.

طریقه صحیح استفاده ازعطر: در حالی که شیشه عطر یا ادکلن را 10 اینچ از بدن دور نگه داشته اید، به طور انتخابی یک بار روی مچ دست، گردن و سینه خود اسپری کنید.

از عطر و ادکلن به اندازه متعادل استفاده کنید.

نکته کلیدی در مورد استفاده از عطر

چه از عطر قوی تری استفاده کنید و چه از عطر ضعیف تری، تعداد اسپری ها در ماندگاری آن تاثیری ندارد. بنابراین، اگر از عطری با رایحه ضعیف تر استفاده می کنید. چون سریعتر تبخیر می شود، در طول روز نیاز است که مجدداً از آن استفاده کنید. اما، توجه کنید که تعادل را بر قرار کنید.

2- جذابیت آقایان در استفاده لباس هایی با آرم بزرگ نیست

یکی از 16 نکته در مورد جذابیت آقایان این است که ساده بپوشید. نیازی به پیراهن مارک فانتزی با آرم های بزرگ نیست. از آنجا که تبلیغات، شیوه های مختلفی دارد. یکی از این شیوه ها استفاده از نام برند بر روی لباس می باشد. در حقیقت، لباس هایی که نشان های برند را به نمایش می گذارد، یک حرکت بازاریابی هوشمند برای شرکت مورد نظر محسوب می شود.

اگر شغل شما ویزیتوری یا به قول معروف بازاریابی نیست. بنابراین، از پوشیدن لباس هایی با آرم هایی بزرگ خودداری کنید. زیرا، شما یک تابلوی تبلیغاتی با نام تجاری نیستید. پس، چرا می خواهید یک آرم یا مارک عظیم را روی پیراهن خود تبلیغ کنید؟

من نمی گویم شما هرگز نباید لباس طرح دار بخرید یا مارک تجاری مشخصی روی لباس خود داشته باشید. خرید پیراهن چوگان با نشان کوچک Lacoste یا Ralph Lauren در سینه سمت چپ قابل قبول است. لباس های شما باید متناسب با سبک زندگی شما باشد.

از لباس هایی با مارک های تجاری استفاده نکنید.

نکته اصلی این است که مارک تجاری حداقل و تقریباً باید نامرئی باشد. هرگز نباید آن قدر بزرگ باشد که جلوه توجه مورد لباس را کاهش دهد.

*** بیشتر بدانید: نکاتی خلاقانه برای ست کردن رنگ لباس در کمتر از 5 دقیقه!!

3- عدم استفاده از شلوار های آرم دوزی شده

یکی دیگر از راه کار های جذابیت آقایان عدم استفاده از شلوار های آرم دوزی شده است. بنابراین، اگر می خواهید شیک و جذاب به نظر برسید از پوشیدن شلوارهایی که با اشکال preppy، آرم های طراح، نهنگ های کوچک (یا خرچنگ های دریایی)، پرچم ها و نقوش پوشیده شده است، خودداری کنید.

4- عدم استفاده از کفش انگشتی اشاره دار (لاانگشتی)

کفش صندل لا انگشتی، نابود کننده جذابیت مردان می باشد. اما، مردان همچنان به پوشیدن آن ها ادامه می دهند. کفش هایی که انگشت شصت پا دارد، باعث می شود پای کوچک، غول آسا و دلقک به نظر برسد. زمان آن فرا رسیده است که این روند گذشته را حذف کرده و به دنبال یک کفش طبیعی تر بروید.

از کفش انگشتی اشاره دار (لاانگشتی) استفاده نکنید.

5- عدم استفاده از کفش های انگشتی مربع

اواخر دهه 90 بیشتر کفش های لا انگشتی و مربع شکل موجود بوده است. این مدل کفش یکی دیگر از شکل های کفش، کفش مربع پا در دهه 90 بود. طرح ناصاف و مربع شکل کفش برای آقایانی که ناهنجاری پا یا پهنای بیشتری از پا دارند، مناسب است.

اما، اگر مشکل پا ندارید، به سراغ کفشی با منحنی مناسب بروید و از پوشیدن کفشی با شکل متقارن (هر دو کفش) خودداری کنید، زیرا، چپ و راست کاملاً یکسان به نظر می رسند.

6- عدم استفاده از کفش هایی با بند نامنظم

کفش های شما (برخلاف کیف پول) در معرض نمایش عموم قرار دارند. بنابراین، کفشی را برای پوشیدن انتخاب کنید که جلوه خوبی داشته باشد.

اگر از بندهای کفش خسته شده اید؟ کفشی را انتخاب کنید که بند نداشته باشد و یا اگر بند دارد، با سفت نکردن آن جذابیت کفش از بین نرود. کفش های مخملی در حالی که کاربردی هستند، بیانگر این است که شخص پوشنده قادر به بستن بندهای کفش نیست.

7- عدم استفاده از شلوار جین تنگ

از جمله 16 نکته ای که در مورد جذابیت آقایان باید بدانند این است که در انتخاب شلوار دقت کنید. در صورتی که واقعاً لاغر نباشید، پوشیدن یک شلوار جین تنگ، شما را لاغر تر نشان نمی دهد. بلکه، باعث می شود پاهای شما کوتاه تر به نظر برسند و کمتر مردانه به نظر برسید.

همچنین، اگر با پوشیدن شلوار جین، نمی توانید به راحتی بنشینید و سخت است. لازم نیست خود را این قدر اذیت کنید، پس بهتر است در پوشیدن شلوار جین تجدید نظر کنید و به سراغ شلوارهای دیگری بروید.

استفاده از شلوار جین تنگ برای آقایان، جذابیتی ایجاد نمی کند. بنابراین، این روند را پس بزنید و به شلوار جین تنگ نه بگویید.

8- عدم استفاده از شلوار جین گلدوزی شده

بر روی جیب های قسمت پشت برخی شلوار ها از گلدوزی استفاده شده است. برای جذاب بودن نیازی به پوشیدن آن ها نیست. بنابراین، از پوشیدن این گونه شلوار ها خودداری کنید.

9- جذابیت آقایان با کمربند چرمی ساده

اکسسوری های مردانه نسبت به اکسسوری های زنانه بسیار محدود می باشند. یکی از این اکسسوری ها استفاده از کمربند است. همچنین، برخی آقایان علاوه بر کمربند، از کیف پول، ساعت، کراوات و انگشتر، گردن بند، دست بند و… استفاده می کنند.

استفاده از کمربند چرمی گل میخانی که در گذشته از آن استفاده می کردید، باعث نمی شود که با استفاده دوباره از آن احساس جوانی کنید. بنابراین، باید دقت کنید که از چه چیزی استفاده می کنید. کمربند چرمی ساده یک کالای بسیار کاربردی است که می توانید به جای کمربندهای گلدوزی شده سال ها از آن استفاده کنید.

نکته!!

این نکته را درباره آن چه در گذشته استفاده می کردید و خیلی هم شیک بوده است، را باید بگویم. استفاده از آن چه که در دوران جوانی شما مد بوده و شما استفاده می کردید، و با استفاده از آن احساس شیک بودن و جوانی داشته اید، باعث نمی شود حالا هم از آن استفاده کنید و به اندازه آن دوران شیک و جوان به نظر برسید. پس سعی نکنید خیلی پیرو مد های گذشته باشید.

10- عدم پوشیدن لباس گشاد

این که چه نوع پوششی داشته باشیم، نشان دهنده شخصیت ماست. علاوه بر آن، پوشیدن لباس در نمایش قیافه افراد اهمیت زیادی دارد. سعی کنید اهمیت تناسب را به خوبی درک کنید و لباس های خود را متناسب با موقعیت خود بپوشید. این یکی از نکات مهم در ایجاد جذابیت در آقایان است.

بنابراین، همیشه لباسی بپوشید که فرم بدن شما را به خوبی به نمایش بگذارد. نه این که خیلی گشاد باشد و نه خیلی تنگ باشد. پوشیدن لباسی که برای شما خیلی بزرگ است. باعث می شود، غیرحرفه ای و شلخته به نظر برسید.

از لباس های خیلی گشاد استفاده نکنید.

11- عدم استفاده از تی شرت هایی با تصویرهای وحشتناک

در دهه گذشته پیراهن هایی با شعله های آتش، بال یا جمجمه بسیار قابل توجه نوجوان بوده است و اکثر آنان از این تی شرت ها استفاده می کردند. بنابراین، نیمی از دهه گذشته این روند در بین پسران مدرسه رواج داشته است.

12- عدم پوشیدن شلوار لباس خواب در انظار عمومی

برخی آقایان با شلوار و لباس خواب در انظارعمومی حاضر می شوند. این می تواند جلوه خوبی نداشته باشد و همچنین جذابیتی ندارد.

13- عدم استفاده از لباس نا متعارف در مکان های عمومی

اگر از جمله افرادی هستید که به باشگاه پرورش اندام می روید و علاوه بر داشتن اندامی سالم، برای جلب توجه دیگران تلاش می کنید، لازم نیست خود را خیلی اذیت کنید. اگر به درستی بدن سازی کرده باشید، جذاب خواهید بود.

بنابراین با پوشیدن لباسی مناسب نیز می توانید اندام خود را در معرض توجه دیگران قرار دهید و نیاز نیست با زیرپوش های غیر متعارف در مکان های عمومی ظاهر شوید.

14- عدم استفاده از صندل همراه با جوراب

می توانم بگویم که تنها دلیل استفاده از صندل، می تواند آب و هوای گرم باشد و همچنین دلیل پوشیدن جوراب هوای سرد می باشد. پس دلیل ندارد در هوای گرم جوراب را با کفش های صندل بپوشید.

اگر هوا سرد است و شما احساس سرما می کنید، می توانید از کفش های بسته و جوراب استفاده کنید. بنابراین، اگر جوراب استفاده می کنید، باید جوراب های شما توسط کفش و شلوارتان پنهان شوند. اما، اگر هوا گرم است و به همین جهت صندل پوشیده اید، پس از جوراب استفاده نکنید. صندل ها هرگز نباید با جوراب پوشیده شوند. زیرا، این باعث عدم جذابیت آقایان می شود.

صندل را همراه با جوراب استفاده نکنید.

15- انتخاب کراوات مناسب = جذابیت بیشتر در آقایان

یکی دیگر از اکسسوری های مردانه که استفاده از آن باعث می شود، استایل آقایان متفاوت تر از قبل شود، کراوات است. اما، بهتر است قبل استفاده از آن برخی اصول مربوط به آن را بدانید. مثلاً، این که از چه کراواتی، با چه شکل و رنگی و از همه مهم تر با چه نوع گره ای و متناسب با چه کاری استفاده کنید. بنابراین، شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ست کراوات با کت و شلوار و هم چنین، جهت آموزش بستن گره های کاربردی کراوات همراه با تصویر به این مقاله مراجعه کنید.

16- عدم استفاده از خلال دندان در جمع

پس از خوردن غذا ممکن است مقداری از گوشت و سبزیجات، ما بین دندان های شما قرار گیرد. گیر افتادن غذا در بین دندان ها می تواند در برخی شرایط خجالت آور باشد. مثلاً، اگر متوجه شوید که پس مانده غذا که در بین دندان ها گیر افتاده، در دندان های جلویی شما قرار دارد.

بنابراین، در این گونه مواقع به فکر رفع آن خواهید افتاد. بهتر است برای رفع آن در جمع اقدامی نکنید و به دستشویی بروید. اما، اگر ناچار هستید و نمی توانید جمع را ترک کنید، سعی کنید به جای استفاده از خلال دندان از یک تکه نخ دندان استفاده کنید.

در جمع به جای خلال دندان از نخ دندان استفاده کنید.
رعایت نکاتی جهت جذابیت آقایان در جمع.

*** نکته: هرگز از خلال دندان در جمع استفاده نکنید.

منبع: realmenrealstyle.com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا