سیاسی

اعزام دانشجویان ارتش به دانشگاه‌های معتبر دنیا

[ad_1]

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به تعامل این دانشگاه با وزارت علوم گفت: امسال با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیئت علمی دافوس ارتش را ارتقاء داده‌ایم.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ حسین ولی‌وند زمانی، فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) در مراسم گرامیداشت روز معلم که امروز (یکشنبه) در این دانشگاه برگزار شد، گفت: امروز ارتباط خوب و تنگاتنگی با مجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری برقرار شده و وزیر علوم نیز از مجموعه دافوس ارتش بازدید داشته است.

وی افزود: وزارت علوم امتیاز و امکاناتی را در اختیار مجموعه نیروهای مسلح به‌ویژه مراکز علمی و آموزشی ارتش گذاشت که از آن‌ها در جهت ارتقای مسائل آموزشی، کمال استفاده را می‌بریم.

امیر ولی‌وند با اشاره به تعامل دافوس ارتش با دیگر مراکز علمی و دانشگاهی در عرصه‌های بین‌المللی گفت: هر ساله تعدادی دانشجو را به‌عنوان بورسیه به دانشگاه‌های معتبر دنیا اعزام می‌کنیم و امسال نیز با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیئت علمی‌مان را ارتقا داده‌ایم که همه این‌ها در راستای افزایش بار علمی و ارتقای سطح آموزش است.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم حرکت رو به رشد این دانشگاه را با سرعت بیشتری جلو ببریم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا