دسته‌بندی نشده

اخبار: منتظر دیدار با آی تایمز، در نمایشگاه بین المللی کامپیوتر مشهد باشید!

تنها چند روز تا نمایشگاه بین المللی کامپیوتر مشهد باقی مانده است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی مشهد خواهد بود و قطعا بازدید کنندگان بسیاری را به همراه خواهد داشت.

بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کامپیوتر در تاریخ 12 آذر ماه شروع می شود و تا تاریخ 16 آذرماه، ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه در مکان نمایشگاه های بین المللی مشهد خواهد بود و سالن های فردوسی و مفاخر برای برگزاری این دیدار، در نظر گرفته شده است. تمامی علاقه مندان به تکنولوژی و کامپیوتر می توانند از این نمایشگاه، دیدن کنند و با جدید ترین تکنولوژی ها و سخت افزار های روز دنیا آشنا شوند.

آییژسیستم به همراه برخی از زیر مجموعه هایش نیز، در این نمایشگاه حضور دارد.

مجله خبری آی تایمز نیز، به همراه تیم قدرتمندش، به دیدار این شرکت بزرگ و با کیفیت می آید تا از برنامه های ویژه آن ها بهره مند شود. طی این چند روز آییژسیستم برای شما عزیزان خدمات ویژه ای را در نظر دارد.

هدف آییژسیستم از شرکت در این نمایشگاه، ارائه خدمات، محصولات و آشنایی صاحبین اصلی کسب و کار، با شرکت و خدمات آن می باشد. آییژسیستم نیز پیش از این در نمایشگاه های دیگری نیز، شرکت کرده است.

این سایت با هدف ارائه اطلاعات به روز در همه زمینه ها، آماده است تا به شما عزیزان خدمت رسانی نماید. گستردگی حوزه اطلاع رسانی این مجله خبری و ارائه اخبار با ارزش های آرشیوی این سایت را از دیگر رقبا متمایز کرده است. همکاران آی تایمز نیز در این نمایشگاه حضور موثر و فعالی دارند. شرکت ممتاز سئو، تک یک از همکاران آی تایمز هستند. با حضور در نمایشگاه می توانید با این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

اطلاعات نمایشگاه

تاریخ شروع: سه شنبه 98/09/12 (12/03/2019)

تاریخ پایان: شنبه 98/09/16 (12/07/2019)

نوع نمایشگاه: بین المللی.

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی مشهد.

آدرس: انتهای بلوار وکیل آباد.

محل دیدار با آییژ: سالن فردوسی

تصاویر نمایشگاه های قبلی:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا