سیاسی

آغاز تحقیق و تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری در مجلس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1]

روح الله نجابت در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: این طرح پس از آنکه فایل صوتی از محمد جواد ظریف در فضای مجازی منتشر شد در مجلس شورای اسلامی مطرح و مقرر شده تا پس از طی روند قانونی در صحن علنی مجلس مطرح گردد یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این میان مورد توجه مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است این موضوع است که چرا این فایل صوتی با تمام ابهاماتی که در آن وجود دارد از طریق فضای مجازی منتشر شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که در محافل مختلف مطرح شده است احضار محمدجواد ظریف برای پاسخگویی در مجلس است که موضوع هنوز در صحن علنی مجلس روی نداده است و این امکان وجود دارد تا کمیسیون امنیت اقدام به دعوت از وزیر امور خارجه و اسماع اظهارات وی در خصوص فایل صوتی کرده باشد.

نجابت تاکید کرد: این احتمال وجود دارد که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در اقدامی ضمن دعوت از آقای وزیر نسبت به ارائه سوال و دریافت پاسخ در خصوص فایل این مصاحبه اقدام کرده باشد.

گفتنی است چندی است که انتشار فایل صوتی مصاحبه وزیر امور خارجه در فضای مجازی شایعاتی را به همراه داشته است به گونه‌ای که وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای بیان کرده که ۱۵ نفر در این خصوص تاکنون دستگیر شده‌اند.

[ad_2]
Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا